FB7 Habersiz Sürtme

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu sabah uyandığımda baktımki sağ ön tamponuma sürtmüşler. Ne haber var ne arayan. Dün gece önüme bir araç silme girmişti, ondan şüpheleniyorum. Akşama görürsem aynı aracı soracağım.Bu sorumsuzluluğa çok sinir olduğum için paylaşmak istedim.

İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• ADBE5F8E-CB31-4242-BBEC-9DCD4248E2D7.jpeg
    ADBE5F8E-CB31-4242-BBEC-9DCD4248E2D7.jpeg
    201.5 KB · Görüntüleme: 131

gunesec

Özel Üye
Bu sabah uyandığımda baktımki sağ ön tamponuma sürtmüşler. Ne haber var ne arayan. Dün gece önüme bir araç silme girmişti, ondan şüpheleniyorum. Akşama görürsem aynı aracı soracağım.Bu sorumsuzluluğa çok sinir olduğum için paylaşmak istedim.

İyi forumlar.
Geçmiş olsun. Araçları sokağa çekiyoruz ama işte bu gibi sonuçlar ortaya çıkıyor. Yapan farkında bile değildir. İki yıl önce sene eski aracıma range rover vurup kaçmış, kapı, falan perişandı. Plakayı vermemize,şikayetçi olmama rağmen hiçbir şey çıkmadı. Hala da beddua ediyorum Allah belasını versin,onun ve onun gibilerin.:mad: Sizinkinde hiçbir şey yok, yine de can sıkıcı.

Aracınız
Civic FB7 2012
Geçmiş olsun. Araçları sokağa çekiyoruz ama işte bu gibi sonuçlar ortaya çıkıyor. Yapan farkında bile değildir. İki yıl önce sene eski aracıma range rover vurup kaçmış, kapı, falan perişandı. Plakayı vermemize,şikayetçi olmama rağmen hiçbir şey çıkmadı. Hala da beddua ediyorum Allah belasını versin,onun ve onun gibilerin.:mad: Sizinkinde hiçbir şey yok, yine de can sıkıcı.
Hocam sizin durum daha fenaymış. İnsan böyle vurdumduymaz insalara sinir oluyor, canI sıkılıyor?

Aracınız
Civic FB7 2012
Allah beterinden saklasın, 2 Kere park halinde vurup kaçtılar 2 sürücüyü de buldum çatır çatır parasını aldım, 1 kerede sol çamurluğu köpek yedi:) onu da buldum sevdim napayım elden bu gelirdi :) çok sevimliydi heyvanat ?
Geçmiş olsun hocam. Ben bulamadım vuranı, siz en azından sevimli bir hayvan bulmuşsunuz?

Aracınız
Civic FB7 2014
ilki bugün iş yerinde olmuş diğeri de yaz aylarında evin önünde ne haber var ne başka bişey

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-10-16 at 17.54.49.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-16 at 17.54.49.jpeg
    60.7 KB · Görüntüleme: 66
  • WhatsApp Image 2020-10-16 at 20.33.38.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-16 at 20.33.38.jpeg
    138.4 KB · Görüntüleme: 64

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

İyi forumlar.
ilki bugün iş yerinde olmuş diğeri de yaz aylarında evin önünde ne haber var ne başka bişey
> Geçmiş olsun. Sinek küçüktür fakat mide bulandırır. Pasta, cila ihtiyaca göre rötuş atılır.
> Hele hele araca sert vurup kaçanlar için kelimeler kifayetsiz kalır!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

gunesec

Özel Üye
Aracı aldığımı ilk ayı. İlk defa yeni ve sıfır araca biniyorum. Kayseride avm otoparkında biri sürtmüş, tampon da kırmızılık var boya da kalkmış. Siyah tampon görünüyor, çizgi şeklinde kazınmış. Yandaki kırmızı tiponun kapı kısmında da sürtme izi var, belli onun yaptığı. Camındaki telefondan ulaştım, geldi. Konuştuk. Abi yaptır parası neyse veririm dedi. Ertesi gün tekrar aradı, kusura bakma, sen yaptır ben parasını veririm dedi. İyi niyetine binaen, ben tamponu yaptırmadım, ondan da para istemedim. Delikanlı adammış dedim. O çizik nazarlık diye duruyor hala.

Allah kimseye kaza bela vermesin. Küçük olsa da can sıkıyor. Günümüzde para kolay kazanılmıyor ki hı iç değeri de yok malesef. ?

Aracınız
Civic FB7 2014
Yapacak bir şey yok tampon olduğu sıkıntı olmaz, allah büyüğünden korusun. Nazarlık olsun artık ne yapalım. İstanbul sürtmeleri diyorum ben bunlara:)

Aracınız
Civic FB7 2015
kurban bayramından önce yaşlı bir amca, torosu var direksiyon çevirmeye mecali yok. apartman otoparkında sol arka tamponun ucunu yemiş, kızamadım yaşlı canın saolsun ben yaptırırım para önemli değil dedim ama dikkat et dedim, sen yaptır neyse vereyim dedi. yaptırdım. yaptırdıktan 2 gün sonra bayram arefesi aynı yerde gene komşu. kartal 85 model. bu sefer delirdim çünkü alkollü araba kullanan ayyaş teki. verdim veriştirdim. girilmicek yere girmeye çalışmış. bu sefer daha derin sürtme. gene yaptırdım parasını aldım, bu 2 olayda da 2 tarafta beni aramadı kendim farkettim. arabalarında da iz var bariz . ne yapsak boş dikkatsizlik vurdum duymazlık bu. 10 bin 20 tl lik araba değilki bu sürteyim geçsin yaptırayım bitsin. insanın içi acıyor.. gözümüz gibi baktığımız araçlara..

Geri