Civic FB7 FB7 kaç lt lpg almalı

Benim otomatik fb7 civic 29 litre lpg alıyor. İzmir'de yaşıyorum sehiriçinde trafik yoğunluğuna bağlı olarak 250-280 km arası gidiyor şehirdışı 340-360 civarı ama bunlar ortalama tahmin tabi metre metre ölçüm yapmadım. Manuel şanzıman kullananlar arkadaşlar 1-1.5 litre daha az yakıyordur.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim otomatik fb7 civic 29 litre lpg alıyor. İzmir'de yaşıyorum sehiriçinde trafik yoğunluğuna bağlı olarak 250-280 km arası gidiyor şehirdışı 340-360 civarı ama bunlar ortalama tahmin tabi metre metre ölçüm yapmadım. Manuel şanzıman kullananlar arkadaşlar 1-1.5 litre daha az yakıyordur.

Aynen bende İzmirdeyim 29-30lt alıyor benimki fabrika çıkışlı değil. Son 3 depo sırf şehiriçi 260-280km arası yapıyor. İzmirde hangi istasyondan alıyorsunuz lpg yi ?

Aynen bende İzmirdeyim 29-30lt alıyor benimki fabrika çıkışlı değil. Son 3 depo sırf şehiriçi 260-280km arası yapıyor. İzmirde hangi istasyondan alıyorsunuz lpg yi ?
İşyerim aliağa'ya yakın olduğu için yol üzerinde en uygun Çiğli tarafından gelirken menemen girişinde Shell var oradan birde menemen'i geçince Dolumay Shell istasyonu var ikisinden alıyorum gayet memnunum hocam.

Şu 400-450 km’lerin sırlarını öğrenebilir miyiz acaba
Özellikle şehir içinde bu nasıl mümkün oluyor ?
Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

400km yapması icin ortalama 7.5lt lpg yakması lazım tsi lar bile sehiricinde 7.5tl yakıyor yanı imkansız bence. O 400km uzun yol harici yapılamaz civicte

Geri