FB7 Kasa Ayna Kapatma Modülü ve Ayna Motoru Satılıktır.

[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam soran olursa yazayım diyordum sen erken davrandın
-ayna kapama modülünü 50₺' den,
-Ayna motorlarını da tanesi 150 ₺'den ihtiyacı olan kardeşimize göndereyim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Güncel mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[MENTION=14]timothyblue[/MENTION] hocam evet güncel. Malzemeler kutusunda sahibini bekliyor

Aracım 2013 model. Düğme yok. Nasıl kapanacak? Ekstra düğme mi yapmam gerekiyor?

nokiac

0
Aracım 2013 model. Düğme yok. Nasıl kapanacak? Ekstra düğme mi yapmam gerekiyor?

Kontrol düğmesine gerek yok hocam. Modül zaten başka bir düğmeye ihtiyaç duymadan çalışıyor.
Siz anahtarı kontağa taktığınızda aynalarınız otomatik olarak açılacak, kontağı çıkardıktan sonra aynalarınız yine otomatik olarak kapanacak.

Ama illa olsun derseniz görünmeyen bir kısma kontrol düğmesini taktırabilirsiniz (Benim yorumum-net bilgi için oto elektrikçiye sormak gerekebilir)

Selam arkadaşlar hayırlı günler...İhtiyacı olan kardeşlerimize faydalı olmak düşüncesi ile uygun fiyattan vermek istiyorum.

Geçen sene İzmir-Çamkıran bayisinden komple takım(sağ-sol) ayna ve ayna kapama modülü almıştım. Fakat aracım 2012 fb7 kasa olduğu için ve zaten orijinalinde katlamalı ayna olduğu için soketler uymadı.

-Daha bir kere kullanamadım parçaları. Geçen sene oto elektrikçi ustama bıraktığımda o da deneme amaçlı soketin kablosunu kesmiş.
-Kablolar uymayınca sürekli sigorta attırıyordu bizde İzmir-Çamkıranı aradık daha sonra öğrendik ki 2012 ve 2013'lerin soketleri birbirinden farklıymış sadece 2013 ve üzeri fb7 kasalara uyuyor.
Benim işimi görmediği için uygun fiyattan "ayna motorunu" ve "modülünü" ihtiyacı olan kardeşlerime vermek istiyorum.

Birde şimdi farkettim soketin bir tanesini bulamadım ya da plastik soket kayıp oldu.
-İşin ehli oto elektrikçi soket olmadan da bağlantı yapabilir. Kesme biçme olmasın diye kabloları birbirine eklemek için soket vardır. Soketsiz de bağlantı yapılabilir.

Fotoğraflara koyuyorum arkadaşlar. hepsini dürüstçe yazdım. Eksiğini bilin daha sonra niye bu parça gelmemiş demeyesiniz diye

Modülün fotoğrafı;
Ekli dosyayı görüntüle 5768
Ekli dosyayı görüntüle 5769

Ayna motorunun fotoğrafları(ayna ısıtma kablolarıda var bilginiz olsun)

Ekli dosyayı görüntüle 5770
Ekli dosyayı görüntüle 5771

Hocam size ulaşamıyoruz :) Ciddi alıcıyım

Geri