Fb7 premium otomatik benzinli satılık

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hayırlı satışlar (y)

mturker

Özel Üye

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015

Model yükseltmek için satılık.
Arac gerçekten bakımlı iyi durumdadır, ve piyasanın altına neredeyse ağır hasarlı fiyatına satılık.
Az da olsa pazarlık mevcuttur.
Hocam aracı yetkili servise götürmeniz iyi olmamış.
Kaza fotolarinda görünürde pek bir şey yok gibi duruyor.
Şase, direk, podyelerde ve Airbagde işlem yoksa özel serviste yaptırmanız hasar kaydının önüne geçebilirdi.
Yine de sağlık olsun diyelim. Hayırlı satışlar dilerim.

Aracınız
Hocam aracı yetkili servise götürmeniz iyi olmamış.
Kaza fotolarinda görünürde pek bir şey yok gibi duruyor.
Şase, direk, podyelerde ve Airbagde işlem yoksa özel serviste yaptırmanız hasar kaydının önüne geçebilirdi.
Yine de sağlık olsun diyelim. Hayırlı satışlar dilerim.
Şu anda onun pişmanlığın yaşıyorum ne yazık ki. Hayatım da ilk defa böyle bir şey başıma geldi ,açıkçası bilemedim ne yapacağımı, yoksa özel serviste çok rahat 40 - 50 bine toparladım aracimi.

Tramer de görünmezdi hasar kaydı da, ve Şu anda 680 690 a çok rahat satardım.
Gel gelelim ne yazık ki arayan yok.soran yok.fiyat düşük bile olsa İnsanların midesi bulanıyor .

Vallla 620 ye falan vereceğim aracı artık direncim kırıldı .
Bu arada araç İstanbul Bahçelievler de ,perşembe döneceğim.
Hiç proje için alacak olan da yok galiba o kitle de tramere takıntılı çıktı 😀

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Şu anda onun pişmanlığın yaşıyorum ne yazık ki. Hayatım da ilk defa böyle bir şey başıma geldi ,açıkçası bilemedim ne yapacağımı, yoksa özel serviste çok rahat 40 - 50 bine toparladım aracimi.

Tramer de görünmezdi hasar kaydı da, ve Şu anda 680 690 a çok rahat satardım.
Gel gelelim ne yazık ki arayan yok.soran yok.fiyat düşük bile olsa İnsanların midesi bulanıyor .

Vallla 620 ye falan vereceğim aracı artık direncim kırıldı .
Bu arada araç İstanbul Bahçelievler de ,perşembe döneceğim.
Hiç proje için alacak olan da yok galiba o kitle de tramere takıntılı çıktı 😀
Hocam galiba mantıken aklınıza yatan yeni bir model bir araç buldunuz ve kaçırmakta istemiyorsunuz, benim geçen yıl yine aynı bu dönemlerde yaşadığım ikilemi sizde yaşıyorsunuz gibi. Tramere takılma olayı maalesef piyasanin kötü bir gerçeği oldu hocam, kimse trameri yüksek aracı almak istemiyor maalesef.

Tam 3 ay önce Vavacars’a 2012 otomatik benzinli elegance FB7 aracımı 770bin’e satmıştım. Şu anda kendi satış ilanlarında 2015 executive FB7’yi 770bin’e ve 2018 executive FC5’i 832bin’e kendileri satıyor. %5-10 daha ucuza aldıklarını düşünürsek, piyasada fiyatlar acayip düşmüş gerçekten. Aracı özlesemde tam zamanında satmışım diyorum şimdi. Gerçi yeni araçların fiyatlarında da 3 ay önceye göre düşüş vardır muhakkak. Aradaki fark çok fazla olmasa gerek diye düşünüyorum. Eğer kafanıza yatan yeni aracı bulduysanız çok fazla takılmayın ve piyasadaki alıcı fiyata satın derim. Ben olsam öyle yapardım ama tabi karar sizin. Ekonomik şartlar ve bütçeye dayanıyor herşey.

Geri