Fc5 2018 eco elegans civic 4 gunluk

Bra

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar honda hayranligim ve sevgim sonucunda çarşamba günü bayiden aracımı teslim aldım bugün arabayı yıkarken marspiyalin altında sağ ve sol bölümlerde 3 er adet toplam altı alanda işçilik böyle sizce normal mi bu yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekürler simdidenScreenshot_20181222-160448.png

Bunlar kriko deliğidir krikoyu bunun iç kısmına yerleştirip honda nızı kaldırmanız için hazırlanmış yuvalardır, etrafındaki yarık açık kısımlar kötü ve özenilmeden yapılmış yağmur suyu tahliyesi delikleridir kapıların altında da olur bunları tıkamanız önerilmez aksi halde çamurluktan yan kapılardan akan su marşpiye içine birikebilir.

şimdi diyeceksiniz ki bizde kriko da yok:) honda onu da koymamış:) hatta stepne de yok:)

Japonyanın tofaşına Türkiye de 150000 lira isterlerse bizde lüks bir araba zannederiz. Halbuki civic lüks değil, motoru şanzımanı elektroniği alt takımı sağlam ve güvenilir arabadır.

Toyota Corolla daha ucuz yada aynı seviye fiyatlara sahip olmalarına rağmen bu yaşanan kronik sıkıntılar bulunmamakta. Oda japon malı oda türkiye de üretiliyor
şimdi diyeceksiniz ki bizde kriko da yok:) honda onu da koymamış:) hatta stepne de yok:)

Japonyanın tofaşına Türkiye de 150000 lira isterlerse bizde lüks bir araba zannederiz. Halbuki civic lüks değil, motoru şanzımanı elektroniği alt takımı sağlam ve güvenilir arabadır.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar honda hayranligim ve sevgim sonucunda çarşamba günü bayiden aracımı teslim aldım bugün arabayı yıkarken marspiyalin altında sağ ve sol bölümlerde 3 er adet toplam altı alanda işçilik böyle sizce normal mi bu yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekürler simdidenEkli dosyayı görüntüle 249684
Burası neresi

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri