Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Aracınız
bende engelli adına aldım niye böyle iki kat fark oluyor anlamadım bişey...
Bana Honda 2200 YTL çıkarmıştı kendi sigortami aradım 1.730 YTL hesap çıkardı hani kaza yapınca önce sen maliyeti ödüyorsunuz sonra kendileri sana parayı yatırıyor kar sordum kaskocuya bizde de masraflar bizden dedi sen birşeye karışıyor Sun dedi

GM 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
bende engelli adına aldım niye böyle iki kat fark oluyor anlamadım bişey...

Bende engelli adina aldim sigortaci tanidigim daha fazla fiyat verdi, honda 1530 vermisti sigortacida 1800 alti yoktu 2 ay once. Nedenini sormustum sigorta yada kasko kisinin yas ve yaptigi kazalara gore risk unsuruna gore ele aliyor. Dedem 86 yasinda ve hasta bu insan kullaniyormus gibi degerlendiriyor sigorta yada kasko o yuzden yuksek cikiyor. 65 yas uzeri arac sifir olursa aldiginizdan 2-3 yildan daha fazla sure uzerine arac yoksa yuksek cikicak. Boyle kriterler saydi, o yuzden yuksek cikiyor resmiyette arac kiminse risk de ona gore suanki yasada engelli araclari icin bir ayricalik yok. O yuzden yuksekten odeyecegiz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=16295]erenn0644[/MENTION] kasko sart bence kaskonuzu yaptirin. En basiti bakin gecen gun cama tas geldi boydan boya 3 catlak oldu. Ucretsiz cam degisimi hakkim var.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

keynes

0
Aracınız
Ethica sigorta trafik 479 tl, kasko için full 1428 tl verdi. Trafik uygun, kasko için başka tekliflere de bakacağım.

SM-G928F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyat yazarken ihtiyari Mali mesuliyet miktarını da yazarsaniz daha doğru olur. İhtiyari mali mesuliyet miktarı tabiri caizse bu işin gramajıdır. Güvenceler konusunda bilinçli olalım. Örneğin araçlar orijinal parça ile mi onarılacak, anahtarla çalınan aracın zararı karşılanıyor mu vs. Fiyatı çok etkiliyor.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Musa

0
Aracınız
Sigorta 355
Kasko 1440
Kasko genişletilmiş. Araç hizmeti, sınırsız teminat, hırsızlık, yandın, terör, anahtar kaybı vs. Aracı 116 ya almıştım aksesuarları ile. Kasko 146000 bedel çıkardı

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri