Fc5 Kasa kaza

ywzckr

0
Civic elegance eco almayı düşünüyorum fakat araç göçükten çok güvenlik konusunda endişelerim olmaya başladı.
Bulunduğum yere yakın bir ilçede renault clio ile çarpışan fc5 in ortadan ayrılması ve iki kişi hayatını kaybetti dediler, yüksek süratlerde yapılan kazalarda bunlar normal tabiki ama kağıt diye bildiğimiz Clionun dağıldığı yerde güçlendirilmiş çelik var şaside denilen FC5 in bu hale gelmesi içimde şüphe şüphe uyandırdı. Hız olarak bana söylenen 110 km ama tam net rapor görmedim yanlış bilgilendirme olmasın.

https://youtu.be/hHwzVKT4Muk
Videoda belli olmuyor araçlar itfaiyenin önündeki beyaz olan clio parçalanmış olan civic janttan tanıyabilirsiniz.
Forumda kaza yapan varsa yandan aracın güvenliği hakkında bilgi verebilirmi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu haberi izlemiştim. Araç crv. Maalesef çok yüksek bir hızda kaza gerçekleşmiş ve araçta olanlar vefat etmiş. Bahsedilen hızda hangi araç kaza yaparsa yapsın sonuç maalesef aynı oluyor. Bu arada clio ya direk çarpmıyor, yüksek hızda bariyere giren crv 3 e ayrılıyor. Bir parça da karşı taraftan gelen clio ya denk geliyor.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Yanlış bilgilendirme yaptıysam kusura bakmayın, arkadaşlarla oturuyorduk onlar avukat katip adliyeyle muhattap oldukları için hondadan iki kaza oldu birini ben biliyordum civic tırın altına girmişti kağıt gibiydi, tırın altına ne girse böyle olur dedim. Ama bunu bugün gösterdiler bilgisayarda gördüğüm icin janta çok dikkatli bakmadım onlara da yanlış iletmişler sanırım. Ama yine de üzüldüm buraya 15-20 km uzaklıkta çünkü. Arabayı ne bu hale getirebilir diyordum bende cevabınız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bir ay önce bana arkadan çarpan bmw bu duruma geldi benim sadece tampon işlem gördü. Bu araca arkadan bir araç daha çarptı ve bmw bir kez daha bana vurdu. Tamponda dışardan çok belli olmayan bi kırık oluştu. Ben bagaj komple gitmiştir diye ındim araçtan ve bu şekilde görünce bende şok oldum.
2f2b9c0717f7a587544ac4f8a3902b4e.jpg
09039c3b6b45fc82ee17deec1647276d.jpg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

crv jip ve yüksek olduğu için takla atması normal bu yalnızca crv değil bütün jipler böyledir. Sanıyorsam 200 km hızla makas atmaya çalışmış

SM-J200F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Zaten eurocap testleri kalkipta 120 gibi degerlerle yapan yok tonajlik çelik 100km giderken birden durdugunu dusunurseniz buna dayanacak malzeme yok

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri