Fc5 klima gazi

Aracınız
Merhaba beyler, aracimla gecen ay kaza yapmistim ve trameri yetkili serviate bos yere şişirmemek icin ozel servise verme karari alarak cok buyuk bir hata yaptigimi gecte olsa anladim. 1 bucuk ay oldu hala aracin isleri bitmedi maalesef. Serviste son model bmw ler audiler gorunce ona aldanmistim ama tam bir amator ciktilar araci rezil ettiler..

Suan sormak istedigim araca klima gazi basıldı ama eskisi gibi sogurmuyor sanki emin olamadım. Fc5 kasalarda kac ml ya da gr klima gazi basiliyor net bilgisi olan arkadaşlar var mi acaba?? Ozel servis 500ml bastigini genelde boyle bastiklarini falan soyluyor. Allaha emanet is yapiyorlar.. siz siz olun kaskonuz var ve aracinizin degeri yuksek ise yetkili servisten asla sasmayin derim..!

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak g�nderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
es_umit Miktarını tam olarak bilmiyorum ama soğutma ile ilgili benzer sorunu yaşamıştım servis sistem de gaz yoktu dedi tekrar gaz bastılar, klima çalışınca kompresör devreye giriyor mu?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba beyler, aracimla gecen ay kaza yapmistim ve trameri yetkili serviate bos yere şişirmemek icin ozel servise verme karari alarak cok buyuk bir hata yaptigimi gecte olsa anladim. 1 bucuk ay oldu hala aracin isleri bitmedi maalesef. Serviste son model bmw ler audiler gorunce ona aldanmistim ama tam bir amator ciktilar araci rezil ettiler..

Suan sormak istedigim araca klima gazi basıldı ama eskisi gibi sogurmuyor sanki emin olamadım. Fc5 kasalarda kac ml ya da gr klima gazi basiliyor net bilgisi olan arkadaşlar var mi acaba?? Ozel servis 500ml bastigini genelde boyle bastiklarini falan soyluyor. Allaha emanet is yapiyorlar.. siz siz olun kaskonuz var ve aracinizin degeri yuksek ise yetkili servisten asla sasmayin derim..!

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak g�nderildi.
Forumda başka bir konunun içinde omermurataydin arkadaşımız şöyle bir bilgi paylaşmış;

Arkadaşlar dün servise gittim.Klima gazını mutlaka kontrol edin dedim.Sağolsunlar aracı cihaza bağladılar tüm gazı vakumladılar ve gerekli ölçüm tartımı makine yaptı klima gazım eksik çıkmadı ama vakumlama ve yeniden gaz yükleme sonrasında klimam isediğim gibi soğutmaya başladı.Aracım FC5 RS klima gazı 500 grammış ve GAZ R-1234yf klima gaz kodu olarak geçiyor bilginize.
Konu başlığını daha önce servis personelinden alıp R410 olarak açtım ama doğrusu R-1234yf olmalıymış.Soru sorduğum ve ana bu kodu veren elemanı bulsam azarlıycaktım ama denk gelmedik yanlış bilgi verme kardeşim bilmiyorsan bilmiyorum abi de geç diyecektimki yoktu.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri