FC5'den FE1'e Geçmeye Değer mi?

Arkadaşlar merhaba. 2018 yılı sonunda aldığım FC5 Executive aracım var. Hata, boya kazası yok şükürler olsun. 45 bin km de ayrıca. Aracımdan memnunum aslında ama bilirsiniz bir aracı uzun süre kullanınca insan sıkılmaya başlıyor gözü diğer araçlara kayıyor. FE1 ilk çıktığından beri motoru dışında bana hitap eden bir araç hiç olmadı. Zira FC5 benim gözümde daha agresif ve daha spor duruyor. Ancak yine de sizlerin fikirlerine danışmak istedim. Sizce bunu satıp FE1'e mi geçiş yapayım ya da bana maksimum 1.5 milyon civarında önerebileceginiz farklı araçlar varmıdır? Teşekkürler...

2304FPN6DG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba. 2018 yılı sonunda aldığım FC5 Executive aracım var. Hata, boya kazası yok şükürler olsun. 45 bin km de ayrıca. Aracımdan memnunum aslında ama bilirsiniz bir aracı uzun süre kullanınca insan sıkılmaya başlıyor gözü diğer araçlara kayıyor. FE1 ilk çıktığından beri motoru dışında bana hitap eden bir araç hiç olmadı. Zira FC5 benim gözümde daha agresif ve daha spor duruyor. Ancak yine de sizlerin fikirlerine danışmak istedim. Sizce bunu satıp FE1'e mi geçiş yapayım ya da bana maksimum 1.5 milyon civarında önerebileceginiz farklı araçlar varmıdır? Teşekkürler...

Merhaba hocam, bende de 2019 Eco Elegance 32.000 kmde hatasız fc5i satıp, 1 ay önce sıfır 182 hp elegance paket civic aldım. Dış görünüş olarak fc5in daha iyi olduğunu bende söyleyebilirim. Ancak motor performansı muhteşem. Aracı kullanmaktan inanılmaz keyif alıyorum. Hele uzun yolda ve özellikle rampa olan yollarda siz bastıkça araç uzayıp gidiyor. İmkanınız varsa mutlaka alın derim.

Merhaba hocam, bende de 2019 Eco Elegance 32.000 kmde hatasız fc5i satıp, 1 ay önce sıfır 182 hp elegance paket civic aldım. Dış görünüş olarak fc5in daha iyi olduğunu bende söyleyebilirim. Ancak motor performansı muhteşem. Aracı kullanmaktan inanılmaz keyif alıyorum. Hele uzun yolda ve özellikle rampa olan yollarda siz bastıkça araç uzayıp gidiyor. İmkanınız varsa mutlaka alın derim.
Hocam yakıt tüketim performansı nasıl peki? Malum artık yakıt herkesin ciddi olarak hesaba katması gereken bir etken oldu

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam yakıt tüketim performansı nasıl peki? Malum artık yakıt herkesin ciddi olarak hesaba katması gereken bir etken oldu

Fc5 aracınız lpgli ise benzin fiyatlarından dolayı tabiiki yakıt maliyetiniz artacaktır. Benim aracım şu anda 900 km civarında. Genel ortalamam karma tüketim 6,7 lt. Ancak sadece ş.içinde ortalama 8 ltyi bulur. Tabi trafik durumu ve sürüş şekline göre değişkenlik gösterir. Ben aracımı sadece haftasonları kullandığım için ve istediğimde ayağımın altında güç olmasını istediğim için özellikle benzinli aldım.

Hocam 2024 şubatta civic makyajlanacakmış temsilci söyledi aceleniz yoksa bekleyin. Yada bana göre 1500 civarına cupra leon alabilirsiniz hb

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
honda servisleri yerine başka servis olsa bende aynı kafada olurdum. ancak servis memnuniyetsizliğim nedeniyle değiştirmiyorum boş yere

Aracınız
Civic FC5 2020
kesinlikle haklısınız honda alıcak olsam bile servisler yüzünden ne yazıkki benimde bir daha tercihim honda olmayacak.

Ad Soyad
Mustafa Güneş
Aracınız
Civic FC5 2019
FC5'e göre satış rakamlarının aşağıda olduğunu düşünüyorum. Tercihim piyasaya yeni girmiş olmasına rağmen chery modellerinden yana olurdu.

Geri