Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

esaret

0
Bu hafta sonu Ankara şaşmaz da yaptiracam ins . Tecrübelerimi sizinle paylasirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hondacı mehmete bugün bakım için gittim.

10w 40 castrol magnatec a3 b4 motor yağı

3 filtre

Dot4 fren ve debriyaj hidrolik yağı

Fakat bu yağları değişirken şırıngalı bir hortum kullandı. hiç öyle 4 teker söküp tek tek hidrolik boşaltmadı. Sordum yetkili s. De böyle yapıyor dedi. Koyulduğu yerden hortumla yağı çekti ve yenisini ekledi.

5lt cam suyu

El freni ayarı

Toplam 230 tl tuttu.

Antifiriz -35 derece çıktı.

125binde araba fakat bujilerde sıkıntı yok dendi. Ngk çıktı içinden. Üst kapak contası orjinalmiş hiç subap ayarı yapılmamış dedi fakat bi sıkıntı yok aracta. Bakacaz artık bir dahaki bakımda subap ayarı ve gaz bakımı da yaptıracağım.

Debriyaj baskı balatasını orjnl servisten 950 tlye getirip totalde 1300 tlye değiştiriyorlarmış.

Gelelim direksiyon kutusuna. lifte kaldırır kaldırmaz ön tarafta bir şeyler salladı ve sağ taraftan ses geliyor dedi. Dir. Kutusu revizyon görmeliymiş. Beni rahatsız eden bir şey olmadığını söyledim. Neyse kampanya varmış fiyatı 490 tl dedi. Direksiyonla alakalı bir sıkıntım yok fakat revizyon görmezse bir süre sonra kurtarmayacağını ve 2500 tl dir kutusu fiyatı olduğunu söyledi.

Son durum bu... Keyifli sürüşler

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri