FE1 LED stop lambası

Ad Soyad
Enes Umman
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhaba arkadaşlar internette şöyle bir led stop lambası var daha önce yaptıran oldu mu ? arıza veya herhangi bir sorun çıkıyor mu ? ayrıca muayeneden geçer mi ? merak ediyorum. Deneyimleyen varsa deneyimini paylaşırsa sevinirim.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar internette şöyle bir led stop lambası var daha önce yaptıran oldu mu ? arıza veya herhangi bir sorun çıkıyor mu ? ayrıca muayeneden geçer mi ? merak ediyorum. Deneyimleyen varsa deneyimini paylaşırsa sevinirim.
merhaba,

yaptıran arkadaşlarım var. vizeden geçer.

Ad Soyad
Enes Umman
Aracınız
Civic FE1 2022
Arkadaşlar led stopu almak istiyorum da stopu değiştirince aracın garantisi bozuluyor mu ? bilgisi olan acil cevaplayabilir mi ?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar led stopu almak istiyorum da stopu değiştirince aracın garantisi bozuluyor mu ? bilgisi olan acil cevaplayabilir mi ?
aracın garantisi değişim yapılan yerleri ilgilendirecek şekilde garanti dışı kalır. arka stop değiştiniz diye motor arızasını garantiye sokmuyoruz demezler :)

Aracınız
Civic FB7 2014
Almak istediginiz aksesaur elektronik oldugu için sadece elektriksel donanımlarda bir sorun çıkarsa ve sorunun kaynağı olarak takılan parça sebeb olmuş ise elektronık aksamı garantiden çıkar sadece.

Ad Soyad
Ali karagülle
Aracınız
Civic FC5 2017
Image1701506858.983400.jpg
Benim aracımda takılı herhangi bir arıza lambası yakmıyor.30bin bakımı için servise gittim garanti ile alakalı hiçbir sorun yaşamadım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri