fk7 stop etme sorunu

Bayi her zaman yaptığı kârı yapamıyor artık, periyodik olarak depolarını temizliyorlar diye biliyorum birkaç yılda bir de olsa, artık temizletmiyor olabilir kâr marjları çok düştüğü için. Düşük ihtimal de olsa olabilir.
Adamların elektrik faturaları 30 binden aşağı değil personel giderleri 2 marketci 4 pompacı ile yaklaşık 36-40 bin (asgariden hesaplarsan). Su,vergi vb derken 80 binden aşağı değil giderler 90 kuruş kar ile günlük en az 3000-4000 litre satarsalar 0 kâr ile dönüyor adamlar en az 10000 satmaları lazım ki bişeyler kazansınlar. 20 milyonluk ederi olan birçok benzinliğin ayda 100 bin bırakması lazım ki adamlar kazanıyoruz desin yoksa niye yapsınlar bu işi. 4 yıl önce 6-7 milyona(2 milyon dolara) benzinlik alan birisi ile almayan birisi düşündek almayan iyiki almamışım diyordur para en az 27 milyon lira oldu şuan batan bi benzinliği 10 milyon liraya alır kalan 17 milyon lirayı da faize verir adam. Ticaret yapanlar çok da iyi durumda değiller nakiti bulunanlar çok zenginleşti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Size katılmıyorum oturduğum mevkide sürekli yeni petrol istasyonu açılıyor ve açanda aynı firma sadece istasyonların tabela markaları farklı biri BP biri Aytemiz vs süreklidir uzun yola giderim kapatan firmada görmediğim

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Size katılmıyorum oturduğum mevkide sürekli yeni petrol istasyonu açılıyor ve açanda aynı firma sadece istasyonların tabela markaları farklı biri BP biri Aytemiz vs süreklidir uzun yola giderim kapatan firmada görmediğim

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam oturduğunuz mevki fazla işlekse bunun farkına varmazsınız annemlerin evindeyim evin karşısında en az 20 yıldır bulunan şehir içinde opet petrol var gece gündüz işleyen(geceleri bile gündüze oranla seyrekte olsa sürekli işler) bütün ışıkları geceleri açıktır ki burası karadenizde ilçe ama nüfüsu giresun merkezinden fazladır. Şuan petrol bomboş saatlerdir sigara içerken bakıyorum ve ışıklar yarı yarıya kapalı, personel sayısı geceleri 3-4 olur şuan sadece 2 personel var. Olaya Neresinden baktığınıza bağlı herşey il merkezinde baksam petrol sürekli işliyor diyebilirdim, önceki yıllarda yıllarca petrolcünün çocuğuna özel ders verdim, dolayısıyla belirli bir samimiyet oluşuyor pandemi öncesinde 2 günde bir tankerle kendisi gidip mazot getirirdi şuan 4-5 gün bazen haftada 1, bu dediğim yer kamyoncu durağı anayol üstünde çok işlek bir yer olmasına rağmen böyle yani satışları yarı yarıya nerdeyse. Çalıştığım yerin yakınında lokanta var kirası 20 bin lira genellikle öğlenleri oturucak pek yer olmaz, pazar günü gittim öğlende 4-5 masa doluydu kar vb olumsuz hava koşulu da yok elektrik faturası 21600 gelmiş kirasından daha fazla, bir benzinliğinkini siz düşünün.
Yenisinin açılması da bağlantınız varsa belediye ile açarsınız. Ben anayol üstünde başka bir petrole lpg ruhsatını 5-6 yıl verilmediğini çevresinde 3-4 tane petrol olmasına rağmen aynı yıl içinde verileni de gördüm.
Fikir sizin tabiki saygı duyarım ama gördüğümde gerçek olana böyle değil diyemem herkes zor durumda veya zorlaşıyor giderek benim gördüğüm.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri