Follow me problemi

Merhaba fb7 2015 model aracım var.Aracı aldığım günden beri farlar auto konumunda.Akşamları aracı kitlediğimde yaklaşık 15 sn kadar farlar yanık kalıyor ve sönüyordu.2 günden beri bu özellik çalışmamaya başladı.Sensörler sağlam akşam kendiliğinden farlar yanıyor.Lakin kitlerken ve tekrar açarken farların 15 sn açık kalma olayı gerçekleşmemeye başladı. 2015 modellerde bu özellik standart mı sonradan mı takılıyor?Aracın iç aydınlatmasını ve Sis farlarını değiştirmiştim bundan kaynaklı sigorta vs problemi olabilir mi? Yardımınıza ihtiyacım var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=15251]Egemen Ertaş[/MENTION] aynı model bende de var. İlk aldığımda süresini uzatmak için baya bi çabalamıştım. Kullanım kılavuzunu okumuştum. Sanki menülerden follow me aç kapa durumu var gibi hatırlıyorum. Bi menüleri kurcala istersen. Bulursam tekrardan yazarım.

[MENTION=15251]Egemen Ertaş[/MENTION] o sıralar aradığımda süre olayının bizim ülke modellerinde olmadığını farketmiştim. Oradan aklımda kaldı heralde. Bir de şöyle deneyin. Araç çalışmıyorken otomatikten kapalıya getirildiğinde,sonra tekrar otomatiğe alınca bir kaç kez follow me bende de yanmamıştı ama basit bir şekilde tekrar çözmüştüm ama tam hatırlamıyorum şimdi. Anılar parça parça canlanıyor gözümde. Çalışır durumdayken farları açık duruma getirin sonra tekrar auto ayarına getirin. Bir de böyle deneyin. Sigorta atması yada bozulan birşey olduğunu zannetmiyorum.

[MENTION=15251]Egemen Ertaş[/MENTION] o sıralar aradığımda süre olayının bizim ülke modellerinde olmadığını farketmiştim. Oradan aklımda kaldı heralde. Bir de şöyle deneyin. Araç çalışmıyorken otomatikten kapalıya getirildiğinde,sonra tekrar otomatiğe alınca bir kaç kez follow me bende de yanmamıştı ama basit bir şekilde tekrar çözmüştüm ama tam hatırlamıyorum şimdi. Anılar parça parça canlanıyor gözümde. Çalışır durumdayken farları açık duruma getirin sonra tekrar auto ayarına getirin. Bir de böyle deneyin. Sigorta atması yada bozulan birşey olduğunu zannetmiyorum.

Sword hocam kurcaladım biraz.Ben de ne yaptım nasıl yaptım bilmiyorum ama tekrar çalışmaya başladı

Geri