FOR-X 76HC Multimedia Hakkında

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba Dostlar,
Bir konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var; 2018 eco elegance için FOR-X 76HC MARKA MULTİMEDYA sistemi taktırmak istiyorum. Mersinde 2000 tl ye anlaştık sistem için fakat almadan önce sizlere de danışmak istedim dogru karar veriyormuyum diye.Kullanan varmı bu sistemi? eder mi bu para ? Yardımcı olursanız çok sevinirim .Şimdiden çok teşekkürler.Link aşagıdaki gibidir, orada yazmaya özellikler ise ANDOİD 7,1 İŞLETİM SİTEMİ-2 GB RAM-4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ-16 GB HARİCİ BELLEK

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Markayı ilk defa duydum ama özellikler fena değil gibi görünüyor, bence canlı olarak bu sistemin kurulu olduğu bir araç üzerinde kullanarak son kararınızı verin.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar,
Önceki aracımda 8000 diye bir model takılıydı, rahatlıkla ses yönünden tatmin edici derim katlı kapalı otoparkı diskoya çevirmişliğimiz vardı. Arayüzü ve dokunma tepkisi hızlıydı. Radyo performansı olarak vasat sayılır her radyoyu algılamıyordu, antenle ya da modelle alakalı olsa gerek.

Yalnız bağlantı konusunda aracın başında olmanızda fayda var. Israrla bağlantı şeması isteyin çünkü lazım olacak. Tüm bağlantıların yapılıp yapılmadığından, tümü bağlanamıyorsa boşta kalan bağlantı kablolarının doğru şekilde iptal edildiğinden emin olun. Benim aracımda arka eğlence paketini iptal ettirmiştim, usta denilen vatandaş kabloların ucuna siyah bandı dolamış bırakmış 3 gün tatile gittim dönüşte kontak açamadım, aküyü boşaltmış.

Merhaba Dostlar,
Bir konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var; 2018 eco elegance için FOR-X 76HC MARKA MULTİMEDYA sistemi taktırmak istiyorum. Mersinde 2000 tl ye anlaştık sistem için fakat almadan önce sizlere de danışmak istedim dogru karar veriyormuyum diye.Kullanan varmı bu sistemi? eder mi bu para ? Yardımcı olursanız çok sevinirim .Şimdiden çok teşekkürler.Link aşagıdaki gibidir, orada yazmaya özellikler ise ANDOİD 7,1 İŞLETİM SİTEMİ-2 GB RAM-4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ-16 GB HARİCİ BELLEK

Ben serviste taktirdim gorsel olarak konsolla uyumu iyi. Exe pakettekinden daha kullanisli diyebilirim.ancak bazi menulerin kullanimiyla alakali ne serviste nede internet uzerinde tanitim urunun ozelliklerini anlatan bir site video bulamadim.taktirirsaniz bunuda sorup paylasabilirmisiniz bizlerle

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba Dostlar,

Montaj ile birlikte mi 2000 hocam

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri