Forum Özel Üyelik Sistemi

@NoFeaR
Adres bilgisi
İsim soy isim
Cep telefonu numaram
Iban bilgimle para yolladım
Sticker için
Artık cevap atarsanız sevinirim
@NoFeaR .
3 gün oldu siteye giriyorsunuz ama ozelden de mesaj atıyorum ulaşamıyorum size

Gordugu anda gerekli irtibati saglayacaktir. Malumunuz zor bir donemden geciyoruz ve herkesin kendi yasantisi var. En kisa surede gerekli isleminizi tamamlayip sizinle iletisime gececektir. Anlayisiniz ve desteginiz icin tesekkur ederiz.
@NoFeaR
Adres bilgisi
İsim soy isim
Cep telefonu numaram
Sticker için
@NoFeaR .

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar. Arkadaşlar sosyal hayatlarından zaman ayırıp sizlere ve bizlere katkı sağlamaya çalışıyorlar. Süre için kusura bakmayın ama lütfen sizde biraz da anlayış gösterin. Bu gün size dönüş sağlayacaktır çok elzem bir şey yoksa! Malum bizler de hasta olabiliyoruz, ailelerimiz var onlara da vakit ayırmamız gerekiyor. Anlayış göstereceğinizi ümit eder, geri iade talebiniz varsa da bana mesaj atın ben halledeyim. İyi akşamlar, sağlıklı günler

@NoFeaR
Adres bilgisi
İsim soy isim
Cep telefonu numaram
Sticker için
@NoFeaR .

Parayı dün göndermişsiniz, sonrasında bütün forumu ayağa kaldırmışsınız, iban numaranızı özelden gönderebilirseniz paranızı iade edeceğim.

Forum stickerı sadece Özel üyelere gönderilecektir, bunun haricinde sticker satışımız bundan sonra olmayacaktır.

Saygılar.

Para iadesini 2 defa yapdiniz.tekrar iade ettim.teb mobil ayarlarınızi kontrol edin . otomatik ödeme yaptıysanız iptal edin . her iş günü para yollar hesabınız
Forum stickerı sadece Özel üyelere gönderilecektir, bunun haricinde sticker satışımız bundan sonra olmayacaktır.

Saygılar.

M2007J20CG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda civic i araştırırken tanıştığım ve çok faydalandığım bu forumla ilgili aklıma gelen şeylerden biride reklam geliri dışında geliri olup olmadığıydı. Çünkü mobil uygulamada var ve ücretsiz. 50 tl gayet cüzi bir ücret açıkcası sanayide dolaşıp iki ustaya verilecek parayla destek olunmalı. Yoğunluktan yeni gönderebildim eft yi. Faydalı bilgiler ve yardımlar için teşekkür ederim tekrardan

Honda civic i araştırırken tanıştığım ve çok faydalandığım bu forumla ilgili aklıma gelen şeylerden biride reklam geliri dışında geliri olup olmadığıydı. Çünkü mobil uygulamada var ve ücretsiz. 50 tl gayet cüzi bir ücret açıkcası sanayide dolaşıp iki ustaya verilecek parayla destek olunmalı. Yoğunluktan yeni gönderebildim eft yi. Faydalı bilgiler ve yardımlar için teşekkür ederim tekrardan
Desteğiniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Profilinizde gerekli güncellemeleri yaptım, desteğiniz için teşekkür ederiz.
Sticker istiyor iseniz özel mesaj yolu ile adres bilgilerinizi bana gönderir misiniz?

Merhaba özel üyeliğin bir süresi yok mu ? Benim 1 seneyi geçmiş, üyelikler senelik olursa düzenli olarak gelir sağlanmış olur. Eğer senelikse sistemde bir sorun olabilir...

Geri