Frene Basınca Kesilen Ses

Ad Soyad
Tahsin Karabulut
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba yaklaşık 1 aydır frene basmadan arka sağ tekerden videoda çektiğim ses geliyor.

Ön arka balatalar değişti ve taşlandı fakat hala ses artarak devam ediyor.

Ses frene basınca kesiliyor. Ne yapacağımı şaşırdım dünyanın parasını verdik balata taşlama vs sorun ne olabilir?

Ad Soyad
Alperen alp
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam video izlenmiyor...

@tasocuk Merhaba hocam...Balans iyiyse , diskte yamulma yoksa, balatalar da sorun yoksa....Aklıma göbek bilyası geliyor..Kontrol ettirmenizi tavsiye ederim..önemli bir konudur..Tecrübeli bi usta ile sürüş testine çıkmanızı öneririm...

İyi günler...

Son karar tabiki sizin...Saygılar
Hocam aynı birebir ses ve sorun bende var nasıl cozdunuz

Ad Soyad
Alperen alp
Aracınız
Civic FC5 2019
komple disk balata değişti ama hala aynı sorun. daha cok ve her zman cikiyor. ustalara gidiyorum kaciyor benden cozemiyorlar. arabayi yakacagim
Bende de dün gece yapmaya başladı bu sesi canı isterse yapıyor istemezse yapmıyor bakımlarıni da 3 ay önce Honda yetkili serviste yaptırdım olmadı tekrar goturucem

Ad Soyad
Erdem Aşık
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar , Ön - arka balata set olarak Honda logolu orijinal ATE marka olarak serviste değişti. Diskler tornalandı. Sorun çözüldü benim 4.000 km’dir ses yok. Ya serviste değiştirin yada ATE marka kullanın Bosch , Trw , Mga , blueprint vs markalar ıslık gibi ses yapıyor.

Geri