? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu geceden geçerli olmak üzere 38 kuruş LPG'ye zam diye bir haber okudum, umarım gerçek değildir. Sanırım forum üyeleri de zamları takip etmeyi bıraktı:(

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu geceden geçerli olmak üzere 38 kuruş LPG'ye zam diye bir haber okudum, umarım gerçek değildir. Sanırım forum üyeleri de zamları takip etmeyi bıraktı:(
Artık konuşmak anlamsız geliyor, zamdan önce depoyu fulleyerek kendimizi birazcık avutuyoruz o kadar.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Pandemi başladığında ham petrolün varili 3-5 dolara hatta bir ara eksiye düşmüştü.Ozaman bile 5-6 tl ye akaryakıt kakaladıkar bu insanlara.Şuan döviz kuru 13-14 tl , ham petrolün varili olmuş 90 dolar.Ülke bildiğin kumarhane gibi kasa hep kazanıyor.Ben çoluk çocuğumun rızkını veriyorsam eğer bu düzenden faydalananların da çoluk çocuğundan çıksın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben yaşadığım şehirde akaryakıt fiyatları zamlandıkça trafiğin sakinlediğini hiç görmüyorum hatta zaman geçtikçe yeni model araçları ve trafiği daha çok görmeye başladım anlamadığım mevzu beni baya etkiliyor zamlar ama milleti hiç mi etkilemiyor sanayi ye gidiyorum herkesin yoğunlu var sürekli 1 hafta sonraya randevu veriyorlar

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar selamlar

Birşey sorup danışacağım ne kadar mantıklı fikirlerinizi merak ettim. 2020 eco elegance sahibiyim ve lpg de ve benzinde aracımız çok yakıyor hertürlü. Ben Beşiktaş bölgesinde kullanıyorum yoğun trafikteyim ve araç LPG de 13-14/100km altına düşmüyor. Benzinde 11-12/100km

2021 Yeni Polo 1.0 TSİ 95beygir veya clio tarzı ufak bir ara almak istiyoruz. Hemde eşim kullanması açısından bizim araba büyük kullanamıyor.

Yakıt konusunda biraz daha az yakar diye düşünüyorum. Nedir fikirleriniz ?

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Arkadaşlar selamlar

Birşey sorup danışacağım ne kadar mantıklı fikirlerinizi merak ettim. 2020 eco elegance sahibiyim ve lpg de ve benzinde aracımız çok yakıyor hertürlü. Ben Beşiktaş bölgesinde kullanıyorum yoğun trafikteyim ve araç LPG de 13-14/100km altına düşmüyor. Benzinde 11-12/100km

2021 Yeni Polo 1.0 TSİ 95beygir veya clio tarzı ufak bir ara almak istiyoruz. Hemde eşim kullanması açısından bizim araba büyük kullanamıyor.

Yakıt konusunda biraz daha az yakar diye düşünüyorum. Nedir fikirleriniz ?

Evet yakıt konusunda %40 daha az yakar tahmini.

Geri