? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Aracınız
Civic FC5 2019
Mecburen.Ancak Ankara ya gittigimde merak ettim Aygaz istasyonundan aldim 50 krs falan ucuzdu.Arac aninda hantallasti.Donuste pahali olanlardan Opet den aldim.Aracin cekisi hemen normale dondu.Anladim ki ekmek kofte hesabi oluyormus.

Ben açıkcası performansta çok fark görmedim. Ama shell opete nazaran daha çok gidiyor ondan eminim. Bazen eşimde kullanıyor şehir içide mesafe dur kalk sayısı farkettiği için diğer aldığım firmalarda menzil fark ediyor mu pek deneme fırsatım olmadı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Hala LPG de binen biri olarak geçen hafta LPG tamamen bitsin sonra benzini fulleyip benzinle devam edeceğim dedim. LPG bitmiyor? 410 km olduk bitmiyor. Petrol Ofisinin LPG si uygun fiyatlısının önünden geçerken dayanamadım. Fulledim LPG yi ? 35 litre x 7.44=260 lira
Bu söylediğim şehir içi ama bizim şehir içinin yarısı şehirler arası gibi…

Bu son benzinde binme niyeti öncesinde hep 300-350 km araliginda LPG deposunu doldururdum. 410km beni heyecanlandırmışta? olabilir.

Acaba bir depo benzin ile kaç km gider merak etmiyorda değilim. Benzin deposu kaç lt alıyor? Kabaca bir hesap yapmak lazım.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hala LPG de binen biri olarak geçen hafta LPG tamamen bitsin sonra benzini fulleyip benzinle devam edeceğim dedim. LPG bitmiyor? 410 km olduk bitmiyor. Petrol Ofisinin LPG si uygun fiyatlısının önünden geçerken dayanamadım. Fulledim LPG yi ? 35 litre x 7.44=260 lira
Bu söylediğim şehir içi ama bizim şehir içinin yarısı şehirler arası gibi…

Bu son benzinde binme niyeti öncesinde hep 300-350 km araliginda LPG deposunu doldururdum. 410km beni heyecanlandırmışta? olabilir.

Acaba bir depo benzin ile kaç km gider merak etmiyorda değilim. Benzin deposu kaç lt alıyor? Kabaca bir hesap yapmak lazım.
Sıfır aldığımda fullemistim 46 litre almıştı. Ama daha sonra ekranda 0 km yazmasına rağmen bir kaç fullemede 40 litreden fazla almadı. Aklıma hep takılıyordu bu. Bu vesileyle sormuş olayım. Ekranda 0 km yazmasına rağmen daha kaç km gidebiliriz?

Aracınız
Civic FC5 2019
Sıfır aldığımda fullemistim 46 litre almıştı. Ama daha sonra ekranda 0 km yazmasına rağmen bir kaç fullemede 40 litreden fazla almadı. Aklıma hep takılıyordu bu. Bu vesileyle sormuş olayım. Ekranda 0 km yazmasına rağmen daha kaç km gidebiliriz?
en az 30 km daha gider

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Geri