Honda Civic 2007 Çakmaklık Çalışmıyor.

Arkadaşlar çakmaklık çalışmıyor.Çakmaklığa basıyorum basılı kalmıyor harici telefon için sarj cihazı soktum oda çalışmadı.

Sigortasını kontrol edemedim.Sigorta'da değilse sorun nerde olabilir.Çakmaklık hiç basılmıyor bastığım gibi geri geliyor.

Arkadaşlar çakmaklık çalışmıyor.Çakmaklığa basıyorum basılı kalmıyor harici telefon için sarj cihazı soktum oda çalışmadı.

Sigortasını kontrol edemedim.Sigorta'da değilse sorun nerde olabilir.Çakmaklık hiç basılmıyor bastığım gibi geri geliyor.

Aynı problem bende de var, 2007 Civic. İlk aldığımda çalışıyordu tel şarj aletini taktığımda bi ark yaptı ve çalışmaz hale geldi şimdi sizde olduğu gibi çakmaklık bastığım gibi geri geliyor. Bi fırsat bulup kurcalayamadım ben hiç, varsa bi kolay yolu paylaşır mısınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı problem bende de var, 2007 Civic. İlk aldığımda çalışıyordu tel şarj aletini taktığımda bi ark yaptı ve çalışmaz hale geldi şimdi sizde olduğu gibi çakmaklık bastığım gibi geri geliyor. Bi fırsat bulup kurcalayamadım ben hiç, varsa bi kolay yolu paylaşır mısınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1-2 saat sonra sigortasını kontrol edeceğim,sigortadan değilse ilerde baktırırım artık.Direksiyon altındaki 29 numaralı sigorta diye biliyorum.

Aracınız
aynı sorun bende de var. çakmaklık basılı kalmıyor. sigortada sorun yok. anlamadım nedendir. sigara kullanmadığım için hiç dikkat etmemiştim. geçenlerde arkadaş çakmak sorunca denedim çalışmadı. ama oraya araç kokusu koyuyorum elekronik ve çalışıyor.

Geri