Honda Civic Direksiyon Derisi Simiti

Evet iskitlerde. Genç reklam var onun oralarda. Adını hatırlayamadım. Japon yedek parçacı var yanında.

2012 fb7

arkadaşlar bende aldım bugün elime ulaştı kılıf montajı kendim yapacağım inş şöyle güzel bir montaj videosu var burda çift taraflı kullanmamışlar ve video çok açıklayıcı

Benim kafama takılan sonra bu sökülmek istendiğinde bu çift taraflı bantlar direksiyonda kalırmı yapıştırmadan diksek ne olur

Ben de yerli bir siteden aldım. Hanim sag olsun güzelddikti. Ip yetmedi hatta. Gittim konfeksiyondan mumlu ip aldımvve böyleggüzelooldu işte.

3f2550a4f37dd4969639c909f1904b44.jpg

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel olmuş güle güle kullanım fakat cinden alınan bundan cok farklı birebir aracın direksiyonuna gore kesilmiş halde geliyor ve tam oturuyor

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Honda Civic Direksiyon Derisi Simiti

Arkadaşlar direksiyon kılıfı üreticisi olarak söylüyorum, direksiyonlarımız küçük ve ince olduğundan piyasada üretilenler bu araçlara olmuyor? Çözüm bende

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Güncel görüntüler için Facebook a "dikişli deri direksiyon kılıfı erzincan" yazın ve beğenin ...

DİKMELİ DERİ DİREKSİYON kılıfları için 05342203198 whatsapptan da ulaşabilirsiniz

İlk mesajdaki linkde olan direksiyon kılıfından almayı düşünen var mı? Benim direksiyonun dikiş yerlerinden hafiften soyulmaya başladı. Bir kılıf şart gibi. Bu kılıfta gayet orjinal duruyor. ha Türkiye de varsa aynı bunun gibi orjinal duran kılıf buradan alırım ama bulamadım.

Benim 2016 model ben soyulmasini beklemeden sanayiye gittim ve 40 tl karşılığı yaptirdim aynısını dikişli ve memnunum

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri