ofrk

0
Aracınız
benim araç aynalarda katlanma özelliği yok. sonradan eklenebiliyor mu acaba ? 2014 model.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

ofrk

0
Aracınız
Aynaları değiştirirseniz olur. Aynalı set satanlar var. Bir ara çamkıran gibi tedarikçiler satıyordu. Hala vardır araştırmak lazım ama 800 1000 arası tutar.

Sent from my HTC U11 using CivicTR Forum mobile app

anladım teşekkür ederim. bu şekilde masraflı oluyormuş. modül ekletenler sanırım aynaları motorlu olanlar.
cam lar için otomatik açma kapama modülü hangisi uygun acaba?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
anladım teşekkür ederim. bu şekilde masraflı oluyormuş. modül ekletenler sanırım aynaları motorlu olanlar.
cam lar için otomatik açma kapama modülü hangisi uygun acaba?
Bir ara piyasada direk soket uyumlu olanlar vardı ama artık göremiyorum. Araştırmanız lazım. Genelde soketsiz kesme ekleme ile çalışan üniversal modül satılmakta. Cyclone a mail atın ellerinde varsa ilk tercihiniz o olsun orijinal soketli.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Enis41

0
Selamün aleyküm arkadaşlar
2012 fb7 elegance aldım katlanır ayna mevcut ffakat kumandadan kilitlediğimde kapansın istiyorum bütün sayfaları okudum ama satısı olan bir sayfa site bulamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Soket uyumlu cam kaldırmada almayı düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim

Selamün aleyküm arkadaşlar
2012 fb7 elegance aldım katlanır ayna mevcut ffakat kumandadan kilitlediğimde kapansın istiyorum bütün sayfaları okudum ama satısı olan bir sayfa site bulamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Soket uyumlu cam kaldırmada almayı düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim
Aleykum selam arkadasim. Ben youtube vtecfuat diye bir arkadasi buldum ona yaptirdim camlar aynalar hepsi kapaniyo kitledigin zaman birde istambuldaysan adrese gelip yapiyo 20 dakikada isciligide cok iyi tavsiye ederim.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Enis41

0
İzmitteyim kesip bicmeli bir modül buldum bunu kullanmak istemiyorum orjinal soketli bir ürün arayısı içerisindeyim bu kişide bu sekilde mi acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

escala

0
Aracınız
Aleykum selam arkadasim. Ben youtube vtecfuat diye bir arkadasi buldum ona yaptirdim camlar aynalar hepsi kapaniyo kitledigin zaman birde istambuldaysan adrese gelip yapiyo 20 dakikada isciligide cok iyi tavsiye ederim.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kaça mal oldu?
Camlar tek tek mi kalkıyor?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri