Honda Civic Fd6 aracım Direksiyon sertleşmesi

Aracım Direksiyon sertleşmesi vardı Direksiyon kutusu serviste değişti. 1/2 ay sonra 24 saatten fazla çalıştırmadim sabah inip çalıştırım Aracı dedim direksiyon sertleşti kontak aç kapat yaptım düzeldi fakat sağ dönerken hafif serrt dönüyor sola ise yumuşak dönüyor. Aracı stop ediyorum bı market gir çık yapıyorum geri Kontak basıyorum sertleşiyor Direksiyon ve aç kapat yaparak düzeliyor sebeb ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim . Hayrlı günler

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Aracım Direksiyon sertleşmesi vardı Direksiyon kutusu serviste değişti. 1/2 ay sonra 24 saatten fazla çalıştırmadim sabah inip çalıştırım Aracı dedim direksiyon sertleşti kontak aç kapat yaptım düzeldi fakat sağ dönerken hafif serrt dönüyor sola ise yumuşak dönüyor. Aracı stop ediyorum bı market gir çık yapıyorum geri Kontak basıyorum sertleşiyor Direksiyon ve aç kapat yaparak düzeliyor sebeb ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim . Hayrlı günler

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Direksiyon kutusu serviste ne kadara değişti acaba?

Aracınız
Civic FB7 2015
Aynı sorun bendede var seyir halinda eps uyarısı yanıyor ve direksiyon sertleşiyor stop edip çalıştırınca düzeliyor fakat bir süre sonra tekrar yanıyor sorun çözen varmı bilgisayar da açı sensörü hatası veriyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri