Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim faturam diil hocam bu siteden öylesine eklediğim bi fatura. Habgi araca ait olduğunu bile bilmiyorum. Sadece polen filtresi ibaresnin faturada geçtiğini göstermek için ekledim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende 3 ay önce bakım yaptırdım, zannedersem benim farurada da polen yazıyordu ama daha önceki aracımla 11 defa bakıma girdim, aracı satarken bakım faturalarını atmamisim , öyle bir baktım bazı faturalara elementer filtresi diye yazdiklarida olmuş

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende 3 ay önce bakım yaptırdım, zannedersem benim farurada da polen yazıyordu ama daha önceki aracımla 11 defa bakıma girdim, aracı satarken bakım faturalarını atmamisim , öyle bir baktım bazı faturalara elementer filtresi diye yazdiklarida olmuş

Evet onu da yazabiliyorlarmış sonradan öğrendim ben de

Ankara'da kaça yaptırıyoruz 10bin bakımı? Efe Bora farkı var mı? Sitedeki bu başlık işe yarayacak mı?

Son düzenleme:
Ben bakımı geçen hafta yaptırdım. İlave olarak motor ve klima bakteri temizliği ile rot ayarlarını yaptırdım. 1440 lira tuttu. Arka balatalar bitik dedi servisteki görevli, 750 lira istedi, çok masraflı olduğu için onu beklettim. Geçen gün batırdım bir ustaya gerçekten bitikmiş. Dışarda taktırsam uygun olur mu, tavsiye eder misiniz? Bir de Hodanın balataları için özel bir marka var mı? Trv gibi bie şey okumuştum tam hatırlayamıyorum şimdi. yoksa bosch taktırsam bir sorun olur mu?

Ben bakımı geçen hafta yaptırdım. İlave olarak motor ve klima bakteri temizliği ile rot ayarlarını yaptırdım. 1440 lira tuttu. Arka başaralar bitik dedi servisteki görevli, 750 lira istedi, çok masraflı olduğu için onu beklettim. Geçen gün batırdım bir ustaya gerçekten bitikmiş. Dışarda taktırsam uygun olur mu, tavsiye eder misiniz?
Balatalari dışarıda degistirirseniz hiç bir sıkıntı olmaz. Orjinal veya kaliteli alayım taktirayim derken aynı masrafı veya yakın masraf cikacaksa servisten değiştirmek daha mantıklı

Ben bakımı geçen hafta yaptırdım. İlave olarak motor ve klima bakteri temizliği ile rot ayarlarını yaptırdım. 1440 lira tuttu. Arka başaralar bitik dedi servisteki görevli, 750 lira istedi, çok masraflı olduğu için onu beklettim. Geçen gün batırdım bir ustaya gerçekten bitikmiş. Dışarda taktırsam uygun olur mu, tavsiye eder misiniz?

Ben de bakımını serviste yaptırıp alt takımı vs kontrol ettirdikten sonra sıkıntılı kısımları dışarda yaptırmayı düşünüyorum. Eşşek yüküyle para vermenin anlamı yok bence kaliteli malzemeler ve iyi bi ustalıkla halledilebilir.

Teşekkür ederim. Sanki burda bir yerde Hondanın özel bir balata markası varmış gibi okumuştum onun için sormak istedim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri