Civic FB7 I-Mid Duvar Kağıtları

Aracınız
[MENTION=5203]nokiac[/MENTION] evet daha önce açtığım konuyu bulmuşsunuz bu konuda çok mücadele ettim inan serviste neler yaptım araca müdahale etmediler honda fabrikasına ulaştım yapacak bişeyimiz yok deyip işin içinden çıkıyorlar

Yani aslında ben yapılacak bişey yok derken yapmıyorları kasdettim. Çünkü yapılacak olsa bişey nasıl çıkartılıyorsa aynen o şekilde de eklenebilir tekrar aracı ha bunu bence hiçbir oto elektrikçisi falan filan yapamaz çünkü aracın orjinal yazılımdan çıkarmış adamlar menüyü

İşte benim kızdığım benim aracımdan bunu çıkartıp bana bilgi vermemeleri ve sorunu çözmemeleriydi ben konuyu adli boyuta da taşıyacaktım fakat bazı özel sebebler oldu yapmadım lanet olsun size dedim

Bu kadar küçük şeylerin peşine düşünce koca firma bana bi dahaki aracımın honda olmaması gerektiğini öğretti hayatta her yaşanan şey bir ders neticede

Saygılar...

amesfa

0
I-Mid Duvar Kağıtları

Firmalar bu tarz ufak detayları kaldırıp belki kâr ediyorlar bilemem ama bildiğim tekşey bu tarz şeyler nihai kullanıcılar gözünde o markanın itibarsızlaştığıdır.

Maalesef özellikle ülkemize gelen araçlarda çoğu markada bu tarz kendilerince ufak tefek gödükleri özellikleri araçlardan alıyorlar.

Mazda da karşılaştım aynı sorunla. 2010 model araçta olan bazı özellikler aynı modelin 2012 versiyonunda yok. Birçok markada karşılaşıyor bu sorunla ve markadan soğutuyorlar insanları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
d10bc912cee950fc1dafbfd27d22a4d1.jpg

Bu da bizim I-MID' imiz :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ecy54

0
Aracınız
Bende de aynı sıkıntılar var. Daha önceden format ayarlamadan bile yükleyebiliyordum. Şuan usb okuyor ama resim yükleyemiyorum( import wallpaper yazısı pasif görünüyor ekranda). Yazılan tüm formatları denedim, farklı usblerle de denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Bilgisi olan ya da başına gelen varsa paylaşabilir mi acaba?

Geri