Civic FB7 I-Mid Duvar Kağıtları

Ynt: I-Mid Duvar Kağıtları

[quote author=NoFeaR link=topic=145.msg17724#msg17724 date=1414959833]
İ-mid menüsü üzerinde duvar kağıdı değiştirme fonksiyonu olduğuna göre smart içinde mutlaka yüklenebilecek bir giriş vardır diye düşünüyorum, müzik dinlemek harici bir bellek bağlanamıyor mu?
[/quote]
Yok maalesef. Ben şu subwoofer montajı olurken baktım da maalesef yok. Flash Bellek ile müzik dinleme gibi bir olayımız yok. İpod aldım 160 gb. Onunla yapıyorum herşeyi.

Turgut bey hiç sanmıyorum. Çünkü imid ekranıyla haberleşme sadece o usb den olur. Fabrikasyonda olsa sonradanda takılsa hiçbir navi imid sistemiyle (ECU ile) haberleşemez diye düşünüyorum. İmid ekranı sonuçta aracın ECU suylada bağlantılı.

Navideki usb den imid bilgisayarı dosya alabiliyormuki.

[quote author=teachers71 link=topic=145.msg17733#msg17733 date=1414960512]
Navideki usb den imid bilgisayarı dosya alabiliyormuki.
[/quote]

Benim navi de kolçak içerisindeki usb de çalışıyor, duvar kağıdı için işe yarar mı bilmiyorum, aklıma takıldı en kısa sürede deneyeceğim :)

Muhtemelen sonradan navi takan zatı muhterem o usb yi sadece müzik çalıyor sanıp navi taktı diye artık gereksiz görüp çıkarmış yada ucunu içeride bırakmış olabilir. Diğer navi takan yada smart alanlarada sormalı..

Bende aynen öyleydi i mid e baglanmiyo ekranda usb isareti görünüyo fakat foto atmiyo içeriğe ulasamiyodu iptal ettirip orjinale döndüm simdi navi torpidoda hem de ordan 2 usb aynı anda baglaniyo ve çalışıyo

Çağrı nasıl yapıyorsun i-mid işini? Var mı başka sph-da100 kullanan?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kolçak içi USB dışından imid USB yi Görmüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote author=dr.ersoy link=topic=145.msg17749#msg17749 date=1414962934]
Bende aynen öyleydi i mid e baglanmiyo ekranda usb isareti görünüyo fakat foto atmiyo içeriğe ulasamiyodu iptal ettirip orjinale döndüm simdi navi torpidoda hem de ordan 2 usb aynı anda baglaniyo ve çalışıyo
[/quote]

benim de aracın kendi usb si iptal edilmiş sanırım naviyi görüyor usb, i-mid'i görmüyor. onu da kolçak içine yerleştirmişler.

her ikisini de kolçak içine yerleştirebilirler mi acaba

Geri