İSTANBUL ASYA-AVRUPA Yakaları ortak buluşma organizyonu 28/01/2018 PAZAR

amesfa

0
Teşekkür ederim. Evim uzak olsa bile yine gelirim, böyle güzel organizasyonlar her zaman yakalanmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ukirdi

0
CivicTR ailesi Cay Kahvalti buluşma etkinliğimize son 2 gün HERKESİ ARAMİZDA GÖRMEK İSTERİZ saygı ve sevgilerimizle...
CivicTR İstanbul buluşma organizasyonu

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe_AiR

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=788]ukirdi[/MENTION] Son güncelleme ile geleceğini yazan arkadaşların listesi var mı?

nokiac

0
Güzel bir organizasyon olacağa benziyor bende katılmak ve siz değerli arkadaşlarla tanışmak isterdim. Lakin Denizli'de ikamet ediyorum ve maddi imkanlar şu sıralar kısıtlı inşaAllah bir daha ki sefere..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ukirdi

0
Güzel bir organizasyon olacağa benziyor bende katılmak ve siz değerli arkadaşlarla tanışmak isterdim. Lakin Denizli'de ikamet ediyorum ve maddi imkanlar şu sıralar kısıtlı inşaAllah bir daha ki sefere..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herzaman bekleriz CivicTR ailesi olarak nezaman isterseniz

ukirdi

0
Arkadaşlar 28/OCAK/2018 pazar günü saat 11:00 de buluşuyoruz acik büfe kahvaltı (istemeyenler cay meşrubat içebilir )mekan İSTANBUL AVRUPA YAKASİ (fua barbisos cafe restaurant) Merkez Mahallesi, Eyüp Sultan Cd. No:54, Kağıthane/İstanbul ——- (Google- yazdınız zaman çıkar görmek isteyen arkadaşlar görebilir mekanı (Avrupa yakası toplanma yeri ViALAND Küçükköy cikis yolu üzeridir PETROL OFİSİ ONU 10:00 la 10:30 arasi toplanıyoruz ASYA YAKASİNDAN GELİCEK ARKADAŞLAR FSM KÖPRÜ GİRİŞİNDE TOPLANİP GELSİNLER VİALANT ORDA PETROL OFİSİNİN ONUNFE BEKLİCEZ herkese iyi akşamlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=788]ukirdi[/MENTION] Benim gibi merak edenler için tadımlık bir resim paylaşsanız :)

Geri