İyiki honda almışım dediğiniz durumlar ?

h.k_ahmet

Moderator
Yönetici
w0lkan;n247792' Alıntı:
Izmirden istanbula gelirken bursa Cevre yolu devaminda kamyon solladigim esnada sellektor kolunu koparircasina sellektor yapan megane ve focusa once yol verip, ardindan aynisini onlara yapmamla gelisen hadise sonucunda 200 den sonra cami acip bu trafik magandalarina el salladiktan sonra aynada gitgide kaybolmalari. Herhalde bidaha hondanin tamponuna bu kadar yaklasip selektor yapmazlar :)
Çokk sert ğŸ˜Ž

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Başka marka kullanana bir çok arkadaşım düzenli olarak servise giderken ben sadece bakımdan bakıma gidiyorum. Sadece bunun için bile Honda alınır.

ozqury;n247890' Alıntı:
Başka marka kullanana bir çok arkadaşım düzenli olarak servise giderken ben sadece bakımdan bakıma gidiyorum. Sadece bunun için bile Honda alınır.
Maşallah araçlarımıza

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

h.k_ahmet

Moderator
Yönetici
Honda benim yaşam tarzıma çok uygun. Yeri gelince düşük devirde ekonomi sağlarken. İstediğim zaman devir çevirip yarış moduna geçebiliyorum. Motor sesi ayrı bir lezzet katıyor. Araç beni kontrol etmiyor. Ben araca hakim oluyorum. Bunun hissi tarif edilmez. Rampalarda beni hiç üzmedi. Bakımları ucuz. Parça sıkıntısı yok. Beraber sürüş yaptığım arkadaşlar. Abi Honda hakketten hastalıkmış diyorlar. Satacağın zaman bize haber ver dediler. Bence Honda sahibi olmak kadarda kullanabilmek. Ayrı bir ayrıcalıktır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...