Kapıları kitleyince 4 lü sinyal yanmıyor.

Herkese merhaba. Başlıkta dediğim gibi aracı kumandadan, kapı kolundan yada uzaklarında otomatik kitlediğimde eskiden 4 lü sinyal yakıyordu, şimdi yakmıyor. Neden olabilir ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba. Başlıkta dediğim gibi aracı kumandadan, kapı kolundan yada uzaklarında otomatik kitlediğimde eskiden 4 lü sinyal yakıyordu, şimdi yakmıyor. Neden olabilir ?

Fc5 için değil ama diğer kasalar da bu durum oluşunca genelde kaputa gelen switch kablosu yerinden çıkmış oluyordu sizde bir kontrol edin derim, kaputun kilit dilinin oraya gelen kablo.

Aracınız
Civic FC5 2016

Merhaba;
@NoFeaR abimizin dediği gibi birşey de olabilir . Ama sanıyorum aracınız execuvite , ekran içerisindeki ayarlardan da olabilir . Ben sonradan multimedyayı değiştirdim ama ayarlarında , iç lamba ayarlarından kapı sinyal ayarlarına kadar hepsi değiştirilebiliyor . Biraz kurcalayın isterseniz.

Sadece hayal et

Yorumlarınızdan sonra dediğiniz noktayı kontrol etmek için ve arabayı yıkamak için aracı kullandım. Yıkarken sol arka kapının açılmadığını fark ettim. Kumandadan ve kapı kolundan bir kaç sefer aç kapa yaptığım halde açılmadı. İçerden elimle açtıktan sonra kapının açılışı da düzeldi istediğim sinüslerde düzeldi. Nasıl oldu anlamadım.

Geri