Karterde yağ kaçağı

Selamlar aranıza yeni katıldım.Aracım Vitec 2 Aracımın ön krank keçesini karter tapasını değiştirdim aracım hala çok az bişey yağ sızdırıyor neden olabilir. Bu yağ kaçağı olayını bir türlü çözemedim ustaya gidiyorum yapıyor gönderiyor ama hala aynı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Foruma hoşgeldiniz. Aynı kasadan bendede var. Yağ problemide bendede oldu. Bende dediklerinizi değiştirdim. Hatta altını yıkatarak baktık kaçak nerden diye. İlk başta iyiydi sonra yine sızma yaptı. Krank keçesinin yuvası aşınmış (sebep meçhul) birdaha değiştirsek tekrarlar dedik. Vazgeçtim. Keçe ucuzda işcilik pahalı. Yağ azaltma falan yok. Artık görmezden geliyorum. Sürüş keyfime bakıyorum. Eski araçlarda herşey dört dörtlük olmuyor. Esnek olmak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Foruma hoşgeldiniz. Aynı kasadan bendede var. Yağ problemide bendede oldu. Bende dediklerinizi değiştirdim. Hatta altını yıkatarak baktık kaçak nerden diye. İlk başta iyiydi sonra yine sızma yaptı. Krank keçesinin yuvası aşınmış (sebep meçhul) birdaha değiştirsek tekrarlar dedik. Vazgeçtim. Keçe ucuzda işcilik pahalı. Yağ azaltma falan yok. Artık görmezden geliyorum. Sürüş keyfime bakıyorum. Eski araçlarda herşey dört dörtlük olmuyor. Esnek olmak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Teşekkür ederim değerli yorumların için benimde çok fazla takılmamam gerek

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri