Kaza ! Arkadan vurdu.

Selamın aleyküm iyi formlar.Yolda giderken durduğum halde arkadan aracıma vurdu sadece tamponda göçük oldu bagaj kapağında felan hiç bi sorun yok arkadan vuran kişi de mutait yarın halledelim diyor nasil yaptırabilirim hasar kaydı gozukmeden en iyi oluru ne arkadaşlar tavsiyelerinizi alabilirmiyim20180624_232308.jpg20180624_232304.jpg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Leo

0
Hocam öncelikle gelmiş geçmiş olsun, Sanayide tanıdık bi ustaya götürüp yaptırın karşı tarafta ücreti karşılasın, kayıt istemiyorsanız böyle ilerleyin.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Karsi taraf senin hasar kaydini dusunmez. Sigortasi var adamin cebinden oder mi masrafi.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracımı ilk aldığımda bayan bir sürücü park yerinden çıkarken ön tamponun köşesini sürttü ve tırnakları kırdı. Tutanak sigorta falan dediğinde , benim aracımda sigorta kasko yok,olmadığı için de park ettim kullanmıyorum. Hem park halindeki araca çarpıyorsun hem de sigorta yapsın diyorsunuz,ben aracımın tramerine sizin acemiliğiniz yüzünden hasar kaydı sokamam.Cebinizden sanayide yaptıralım derseniz tanıdık ustaya yaptırırım ama yok illa sigorta derseniz de ben yetkili serviste yaptırırım hasar yüksek çıkacağı için de sizin sigortanız seneye daha fazla çıkar karar sizin dedim. Yetkili servis deyince kocasın çaktı olayı gözü korktu zaten gittik sanayide tampon tırnakları yapıldı taktık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçmiş olsun tamponun kaza kaydı olsa ne olur olmasa ne olur ancak işçilik iyi olsun tampon değişmek için vardır.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Aracınız

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Tamponun ne olduğunu bilene bişe girmez bilmeyende 3 değil 1 de yeter allah kazadan beladan korusun cümlemizi

Amin inşallah, biz araç alırken tampon önemli değil diyerek alıyoruz da satmaya kalkınca da maşallah türkitede ne kadar kıl cins adam var bizi bulur

Geri