Kaza

Gecmis olsun. Bi abimin sozu aklima geldi hondanin en zayif yeri arka kismi onden korkma demisti sanirim dogru soylemis. Tekrar gecmis olsun cok uzuldum.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Esasında o sözün daha doğrusu , bütün arabaların arkası , önüne göre daha zayıftır . Üreticiler arabaları önden gelecek darbelere karşı daha dayanıklı tasarlar ve üretirler .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bununla gelmiş geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin. Allah daha büyük kazalardan hepimizi korusun inşallah.

@mbsd Hasar ne kadar çıktı değer kaybı ne kadar alacaksınız belli mi?

@slayerxp Arka tamponda bariyer varmış.

@mbsd Hasar ne kadar çıktı değer kaybı ne kadar alacaksınız belli mi?

@slayerxp Arka tamponda bariyer varmış.
Hasar 20 bin TL civarı. Henüz araç teslim edilmedi. Boyaya girdi dün. Testler vs. Hafta sonunu bulur diye düşünüyorum. Sonrasında değer kaybını hesaplatacağım.

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hasar 20 bin TL civarı. Henüz araç teslim edilmedi. Boyaya girdi dün. Testler vs. Hafta sonunu bulur diye düşünüyorum. Sonrasında değer kaybını hesaplatacağım.

Aracı teslim almadan hukuk büroları aramaya başladı. Anladığım kadarıyla iyice vatandaşı gazlayip iş kapmak peşindeler. Avukat ve sigortacilarla görüştüm. Araca değer kaybı için ekspertiz yaptırmak zorunluluğumuz yokmuş. Karşı tarafın sigortasına bir dilekçe ile uğradığınız değer kaybını talep etmeniz yeterli. Hesabınıza yatan miktarı yeterli görüyorsanız ne la. Aksi taktirde tahkime basvuruyorsunuz.

Geçmiş olsun . Allah bir daha yaşatmasın. Samsun'da yaşıyorsunuz sanırım, ben de zaman zaman Samsuna gelirim ve sürücülerinden çok muzdaribim.

Geri