Klima-kalorifer kötü koku acil yardım

Aracınız
Civic FB7 2015
Selamın aleyküm. Öncelikle cümleten hayırlı bayramlar. 1 hafta 10 gün önce aracımın klimasından dış hava alımı açıkken inanılmaz kötü koku gelmeye başladı. Bir gün öncesi birşey yokken sabah işe giderken aldım kokuyu. İç sirkülasyonda bişey yok dış sirkülasyonda leş gibi bi koku geliyordu. Sanki bi hayvan ölmüş gibi. Gittim servise polen filtresini değiştirdim. Klima dezenfekte de yaptırdım. İlk aldım eve giderken dezenfekte kokusundan ve klimanın iç sirkülasyonda olmasından dolayı koku yoktu. Ama ertesi günü aynı koku çok hafiflemiş bi şekilde yine gelmeye başladı dış sirkülasyonda. Çok hafiflemiş olsa da hala çok rahatsız edici. Napacağımı bilemedim. Yardımlarınıza ihtiyacım var forumdaşlar...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fare, kertenkele veya başka bir hayvan motor bölümüne girip orada ölmüş olabilir.Bu da kötü kokuya sebep olur

Aracınız
Civic FB7 2015
Fare, kertenkele veya başka bir hayvan motor bölümüne girip orada ölmüş olabilir.Bu da kötü kokuya sebep olur

Motor kaputunu açtım gözle heryerine baktım bişey yok. Ama bu dışardan havayı içeri ileten boruların yerini bi bilsem ya da görsem onların içini iyice temizlemek ya da temizletmek istiyorum.

Arkadaşım dıl etkenleri çözdüysem poşen filitresini çıkar parfüm sıl yada oda spreyi geri tak yerine her zaman güzel koksun

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Motor kaputunu açtım gözle heryerine baktım bişey yok. Ama bu dışardan havayı içeri ileten boruların yerini bi bilsem ya da görsem onların içini iyice temizlemek ya da temizletmek istiyorum.

Dış hava genelde sağ sileceğin alt kısmında ki bölgeden araç içerisine yayılır.Bu bölgeye bakarsanız dış hava girişini tespit edebilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşım dıl etkenleri çözdüysem poşen filitresini çıkar parfüm sıl yada oda spreyi geri tak yerine her zaman güzel koksun

Koku taktım içine karışınca çok daha kötü oluyor. Polen filtresine de karışınca kötü olur yenisini almak zorunda kalmayım diye sıkmadım çünkü dediğim gibi geçen hafta yeniledim daha

Geri