Civic FB7 Lastigim Patladi ve Stepne Takinca Ariza Isiklari Yandi.

Aracınız
Selamlar arkadaslar, lastigime civi girmis inmis sonra benimde bazi huylarim vardir tamirli lastige binemem gittim 4 takim yeni Continental Premium Contach 6 aldim. Fakat kucuk tekerlegi taktiktan bir sure sonra ariza isiklari yandi.

Direksiyon Lambasi

Lastik Basinc Kontrol Sistemi

VSA isigi.

Arac FB7 ‘ 2016

Floryadaki ustam kapatmis dukkani yasaklardan dolayi 17 mayisa kadar biraz yol yaptim ara caddelerde 50 km gecmeden fakat yanmaya devam ediyo Cihaz olmadan sonduren var mi ?

Lastik basincini sifirlamayi denedim gene olmadi “baslatilamadi” dedi sadece daha once basina gelmis ya da gelebilecek oldugundan baska arkadaslarla paylasmak istedim fikirleriniz onemli.

Akuyu sokmeyi dusundum ama ugrasmak istemedim. Bogaz kelebeginin kalibrasyonunu bozma ihtimalim var cunku. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar arkadaslar, lastigime civi girmis inmis sonra benimde bazi huylarim vardir tamirli lastige binemem gittim 4 takim yeni Continental Premium Contach 6 aldim. Fakat kucuk tekerlegi taktiktan bir sure sonra ariza isiklari yandi.

Direksiyon Lambasi

Lastik Basinc Kontrol Sistemi

VSA isigi.

Arac FB7 ‘ 2016

Floryadaki ustam kapatmis dukkani yasaklardan dolayi 17 mayisa kadar biraz yol yaptim ara caddelerde 50 km gecmeden fakat yanmaya devam ediyo Cihaz olmadan sonduren var mi ?

Lastik basincini sifirlamayi denedim gene olmadi “baslatilamadi” dedi sadece daha once basina gelmis ya da gelebilecek oldugundan baska arkadaslarla paylasmak istedim fikirleriniz onemli.

Akuyu sokmeyi dusundum ama ugrasmak istemedim. Bogaz kelebeginin kalibrasyonunu bozma ihtimalim var cunku. :)

Küçük tekerlek nedir? Onu anlayamadım.

Aracınız
Stepne çapı farklı olduğu için bu ışıkların yanması normal. Normal lastiği taktıktan sonra sönmeleri lazım.

Aynen hocam olabilir iznim var ama araba sanırım bir otoyol istiyor 10 km kalibrasyon için o kadar uzaga gitmek istemiyorum polislerle pek aram iyi olmuyor karsılasınca ister istemez geriliyorum. Sonmezse OBD den söndürecegim.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam stepne takılıyken söndürseniz de tekrar yanmaz mı ? Yeni lastikleri takıtırmadıysanız bence kasmayın. Dönme çapından dolayı sistem lastiği inik sanıyor, VSA da yine bu kaynaklı, ön tekerdeyse stepne direksiyon ışığı da bundan kaynaklı. Kalsın böyle yeni lastikleri takana kadar bence.

Geri