Lastik Öneri

2017 Nisan ayi tarihli Michelin Primacy 3 ve Continental Premium Contact 2015 tarihli lastik var.Sizce hangisini alıyim. Fiyatları aynı 900 tl .

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2018 almanı tavsiye ederim eski lastik kauçuk özelliğini Kaybedenler

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Lastik için tercih işi biraz bölgeye kullanima göre değişir raf ömrü 10 yıldır michelin yazlık kışlık hvr aracımda vardı aracı yazlık lastiği ile sattım kışlık lastiği de 5 yılla kadar kaldı ve aynı araç dan arkadaşım aldı ona verdim taktırdı bu sene kullandi hiç bir sıkıntı yasamadi kalite bir yana honda nin sesi içeri almasi michelin lastiği ile azaldiği görüşü vardir alirsam michelin alirim motorsiklette performasi yakaladiğim tek lastik saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkesin düşüncesi farklı.Aslında herkes michelin lastikten yana ama Türkiyede sorun yaşadıklarını söylüyorlar. Balon yapıyor diye.Ama bir yandan da almak için sırada bekleyen kişi sayısı azımsanmayacak kadar az değil

yau

0
Michelin iyidir de fiyat farkı çok fazla bence değmez emsal lastikler mutlaka uretiliyordur.

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lastik Öneri

Arkadaşlar merhaba, Otomatik Civic Sedan 2014 model için Michelin ve Goodyear arasında kararsız kaldım önerileriniz nedir?

(Konuya alakasız bir konu var yöneticileri ilgilendirebilir, üye olurken civictr yazın diye bir güvenlik bölümü var ama kabul etmiyor yazılanı)

Arkadaşlar merhaba, Otomatik Civic Sedan 2014 model için Michelin ve Goodyear arasında kararsız kaldım önerileriniz nedir?

(Konuya alakasız bir konu var yöneticileri ilgilendirebilir, üye olurken civictr yazın diye bir güvenlik bölümü var ama kabul etmiyor yazılanı)

Sakin googyer 3 kanalli lastigini almayin 4 kanalli yi alin

GT-N5105 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri