LPG dolumu sırasında gaz kaçırma

Aracınız
Arkadaşlar aracım 2013 model eco. LPG dolumu sırasında pompayı takar takmaz lpg aparatının tam dibinden kaçırmaya başlıyor. Ustaya gösterdim contasını değiştirecekti aparatının ama conta yoktu. Bu problemle karşılasan olup çözüm bulan var mı veya önerisi ?

Kün feyekün..

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaşlar aracım 2013 model eco. LPG dolumu sırasında pompayı takar takmaz lpg aparatının tam dibinden kaçırmaya başlıyor. Ustaya gösterdim contasını değiştirecekti aparatının ama conta yoktu. Bu problemle karşılasan olup çözüm bulan var mı veya önerisi ?

Kün feyekün..

Orda yuksuk denen bi sistem var kararinda sikilmaliydi cok yada gevsek sikmak malesef kacirmalara sebep olabilir, ama merak etme tankta lpg geriye bosalmaz sadece depo dolum noktasi ile tank arasi bosalir. Dolum yeri parcasi makul fiyata degisir dert etmeyin gecmis olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=2403]hakankara[/MENTION] bende bu sikintiyi yasadim ama dolum aparatini tam oturtamadigi icin kaciriyodu pompaci hemen sokup tekrar takinca duzeliyodu. Size tavsiyem dolum aparatinin kisaltilmis olanlari var ondan edinin bir kez takin bi daha cikarmayin.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=2403]hakankara[/MENTION] bende bu sikintiyi yasadim ama dolum aparatini tam oturtamadigi icin kaciriyodu pompaci hemen sokup tekrar takinca duzeliyodu. Size tavsiyem dolum aparatinin kisaltilmis olanlari var ondan edinin bir kez takin bi daha cikarmayin.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kısa olanlardan zaten benimki de hep takılı duruyordu. Arada kaçırıyordu sıkıyorduk filan ama şimdi her seferinde kaçırıyor dolum yapılırken. Mecbur pompayı elle tutuyorum kaçırmayacak şekilde

Kün feyekün..

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Benimde 2013 fb7 var aparatı sabit değil, takarken biraz sıkmak gerekiyor ya da pompayi elle tutmsk gerekiyor yoksa dip kısmından kaçırıyor. Bir keresinde servise sormustum 150 TL gibi bir fiyata değiştiririz demişti dolum kısmını.

Geri