LPG gösterge

Yeni bir fabrikasyon LPG li civic fc5 kullanıcısı olarak yardımınıza ihtiyacım var. Sürüş sırasında gösterge ekranında sadece benzin harcaması gösteriyor. LPG tüketimini ana gösterge ekranında nasıl görebilirim acaba

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Tmm 2018 sonralarında nasıl görülüyor

Hocam ruhsatı açın muayene tarihi 01.08.2021 ve sonrası ise kendiliğinden bu özelliğe sahip aracınız; benzin tüketimini gösteren ekranla lpg tüketimini gösteren ekran aynı oradan görebilirsiniz, öncesinde ise muayene tarihi gözükmez zaten —- cizgi gozukur ekranda. İlla gostercrm derseniz afra lpg modülü taktırarak görebilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araç bu özelliğe sahip biliyorum ama şuan ekranda sadece benzin anlık tüketimi ve benzinle ne kadar yol gideceği gözüküyor sadece. Acaba nerden lpg verilerini tekrar ekrana getirebilirim acaba yardımcı olabilecek var mı?

ywzckr

0
Araç bu özelliğe sahip biliyorum ama şuan ekranda sadece benzin anlık tüketimi ve benzinle ne kadar yol gideceği gözüküyor sadece. Acaba nerden lpg verilerini tekrar ekrana getirebilirim acaba yardımcı olabilecek var mı?

Hocam aracınızın üretim tarihi nedir? Satın aldiginiz tarihi sormuyorum uretim tarihi onemli, uretim tarihini bilmiyorsaniz ruhsattaki muayene tarihi nedir?
Aracinizin modeli executive mi yoksa elegance mi ? Fabrika cikisli eco mu yoksa sonradan mi tup taktirdiniz?
Bu uc soruya cevap verirseniz daha kolay yardimci olabiliriz size.

ywzckr

0
Araç muayene geçerlilik tarihi 07.02.2022 araç Executive donanım ve fabrikasyon lpgli

Araciniz 07.02.2019 tarihinde uretilmis.
Ekli dosyayı görüntüle 252118
Direksiyonun solunda bulunan “i” tuşuna basarak ilgili ekrana geçin yukarıda resimde attım. Bu menuleri bulamıyorsanız büyük ihtimal gösterge ekranını sıfırlamışsınızdır. Alttaki konuyu inceleyerek duzeltin orada anlatmistim.

FC5 LPG GÖSTERGESİ KAYBOLDU
Ekrana geldikten sonra aracınızda otomatik sistem olduğu için direksiyonun yanında bulunan lpg tuşuna basarsanız, gecene kadar benzin tuketimini gectikten sonra da lpg tuketimini ayni ekrandan gorursunuz. Mesela yarim depo benzininiz vardir 200 km menzil ort tuketim 13 litre yazar, lpg ye gecince depo dolu olsun 300 km menzil gosterir ortalama tuketimi de 12 litre gosterir. Ayni ekrandan okursunuz ama araciniz lpgye gectiginde ekran —- cizgi cizgi olursa buyuk ihtimal modül arızalanmıştır servise gitmeniz gerekir. Detaylı anlattım umarım sorununuzda işe yarar.

Son düzenleme:
Geri