LPG'de Gelen Ses...

[MENTION=2545]Mehmet[/MENTION]aligül herhangi bir ücret ödemedim garanti kapsamında yapılıyor bildiğim kadarıyla

Merhaba , bende mail atmıştım. Yeni cevap geldi .....
80256a4b6e78edbc821ac96c443d4d52.jpg

Sadece hayal et

Ama sanıyorum hazır cevap , çünkü başkasına attığı maili bana da ilet yapmış. Mailine Sn Berk Keskinel diye başlıyor

Sadece hayal et

Benim epostama 2 hafta önce verdikleri cevapta brc ile çözüm için çalışıyoruz demişlerdi. Şimdi sorunu çözdüklerini belirtmişler ki herkes için iyi haber.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Brc ye ve Honda'ya mail atmıştım. Kendi aracı aldığım Akcanlar , Honda Türkiye , Brc hepsi dönüş yaptılar . Sorunun çözüleceğini , çalışmaların devam ettiğini hatta test aşamasında olduğunu bildirdiler. Herkes gayet ilgili ve böyle bir sorunu kabul etmiş durumdalar ..

Sadece hayal et

Ayisigı musteri hizmetleri ile görüştüğümde bu sorundan haberdar olduklarıni, sorunu giderme için çalışma yapıldığını ve yetkili servis personelinin eğitim alması gerektiğini bildirmislerdi. Sonuç elde edildiğinde bilgi vereceklerini belirttiler.

2017 Honda Civic Fc5 Executive Eco CVT

Hatta yetkili servis seviyesinde çözüm üreten bir yer varsa bizi de bilgilendirin arastiralim dediler. Yetkili servis haricinde brc servisı gibi yerlerin çözdüğünu ilettiğim de garantili araca yetkisiz mudahaleyi onermediler.

2017 Honda Civic Fc5 Executive Eco CVT

Kayseri İnciroğlu ve Honda merkezden aradılar. Herkes aramış herhalde ki Honda merkez önüne bir metin almış onu okuyordu sanki. Aynı şeyleri söylediler...

04/05 üretimli aracımdada bu sorun var. antalya eysayı aradım böyle bir sorundan bizi arayan yok dediler 1000 km kontrolünde bakarız dediler. gidecez bakalım.

Geri