LPG'de Gelen Ses...

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende de var bu durum. Sadece 88-90 ve 118-120 arasında sabit hızla giderken meydana geliyor. Bunun için servise gittim şanzımanda mı bir problem var diye. Test sürüsüne çıktık VTEC itmesi dediler. Benzinde denedik o an için hiç yapmadi ama sonrasinda bende LPG deki kadar kuvvetli olmasada hafiften arada yaptı. Can sikilacak bir durum değilmiş yani

'17 Fc5 CVC Elegance Eco AT

Aynen demiş olduğunuz süratlerde irkilme gibi bir durum benim aracımda da oluyor. Ben bunu cvt şanzımana bağlıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Bence duzeltilebilecek bir sorun. Hondaya 2 kez yazdim, cozumun yakin oldugundan bahsettiler. Isin uzucu yani brc hondadan once bu isi halledebilirdi. Sikayet sitelerine bu konuyu yazarsak surec hizlanir gibime geliyor.

Aracınız
Bir arkadas fd6 daki bir sorundan bahsetmisti burada. Hala duzeltecekler bu sorunda ona doner diye. Aynen oyle cozum bulacagi filan yok. Bisey yapmak istesen de garanti disina cikar diyorlar. Ben artik sesi benimsemeye basladim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Konu maalesef cozulmedi. Forumda bu konu kaportadaki gocuk konusunun golgesinde kaldi. Honda turkiye civicle ilgili kullanici sikayetlerinin bazilarina cozum uretemiyor maalesef.
Youtube ki kaza yapmis yeni honda civic videosunu izledim arabadan sogudum. Bircok japon marka araca sac/metal temin eden buyuk bir firma sahte/yaniltici bilgiler vermis bi habere gore.

aracım daha 100km de bile değil aynı sorun bende de var. lpg de iken rölantide ve düşük devirde sinir bozucu bir uğultu geliyor. 1000km bakımında sorunu çözmelerini isticem. sonucu buradan sizlerle paylaşırım

Geri