Civic FC5 Lpgli civic avm otoparkı giriş sorunu

Ad Soyad
Mensur tursunoğlu
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar,ben istanbulda yaşayan bir arkadaşınız olarak 2017-2021 arası honda civic benzin&lpg li araç almayı düşünüyorum.ama şu konu kafamı fena kurcalıyor.sağdan soldan duyduklarıma göre bu araç fabrika çıkışlı lpg li olmasına rağmen istanbuldaki bazı avm ler otopark girişlerinde sıkıntı yaratabiliyormuş.bu araca sahip olupta bu tarz sıkıntı yaşayanlar var mı,bu konuda bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

mturker

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar,ben istanbulda yaşayan bir arkadaşınız olarak 2017-2021 arası honda civic benzin&lpg li araç almayı düşünüyorum.ama şu konu kafamı fena kurcalıyor.sağdan soldan duyduklarıma göre bu araç fabrika çıkışlı lpg li olmasına rağmen istanbuldaki bazı avm ler otopark girişlerinde sıkıntı yaratabiliyormuş.bu araca sahip olupta bu tarz sıkıntı yaşayanlar var mı,bu konuda bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Merhaba gönlünüz rahat olsun İstanbul'da ki tüm avmlere girip cikabiliyorsunuz,
Ben hemen hemen hepsine girip çıkıyorum bir kere bile sorun yada suale tabi tutulmadim.
Fc5 benimde aracım.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Disardan ya da bagaj içinden lpg li olduğu anlaşılmıyor. Bir de o yasak cok önceden vardi ve kaldırıldı diye biliyorum.

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

larius

0
Aracınız
Bende İstanbul'da yaşıyorum, Emaar - Zorlu ve Cevahir'de birer kez alınmama durumu yaşaadım fakat 2-3 sene öncesiydi bunlar. Daha sonra hepsine girdim rahatça.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Adana'da yaşıyorum, 2012 yılından bu yana lpgli araç kullandım. Ne Adana'da ne de başka illere gittiğimde hiçbir avmde lpg dolayısıyla giriş sıkıntısı yaşamadım. Aracım muayeneden geçiyorsa ben heryere girerim. Benim mantığım bu hocam 🙂

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Valla bende Denizli de bütün avm lere giriyorum...Zaten Lpg li mi diye sormuyorlar... .....Bende hiç belli etmiyorum..

Lpg li araçların kapalı otopark a girme yasağı kalktı diye biliyorum...yanlış mı biliyorum ???

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Aracınız
7 yildir kapali otoparkta aracim hic bir problem yasamadim LPG kaynakli.
Orijinal LPG li modellerde bazi parcalar piyasada bulunmuyor bile..
o yuzden oldukca guvenli, cevreci ve ekonomik.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Öncesinde otopark girişlerinde lpgli arac yasak şeklinde tabela ve uyarı levhaları olurdu. Bildigim kadariyla kalktı o .

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kartal ikea almadılar. Lpg li araçların kapalı otoparka girebilmesi için mevzuat değişti ama bunu sağlamak maliyet istediği için çoğu yerde resmiyette hala yasak diye biliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri