Civic FC5 Makyajlı Fc5 civic füme mi beyaz mı?

akif

0
Aracınız
Ekstraları varsa çok artmamış herhalde fiyatı, Kasım sonunda zaten 165 vermeye başlamışlardı ekstra vs bir şey olmadan.
Sizde seramik, kaput koruma vs gibi şeyler de varsa gayet normal fiyat günümüz piyasa şartlarında.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çamkıran garajdan istediğim aksesuarların hepsini verdiler hatta daha fazlasını ben istemedim çok memnun kaldım ilgi alakalarından özellikle aynı arabaya 172 deyip ilgilenmeyen terakki'den sonra.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
169'a aldım hocam istediğim tüm aksesuarları verdiler hatta stil paketi de verdiler onu ben istemedim balık sırtı anten spoiler yan kapı altı çıtası felan onları istemedim.

Aracınızın model yılı 2020 mi olacak, yoksa model 2019, trafiğe çıkış tarihi 2020 mi olacak, bir de Ocak MTV’si bayiye mi ait size mi?

Aracınız
Civic FD6 2010
169'a aldım hocam istediğim tüm aksesuarları verdiler hatta stil paketi de verdiler onu ben istemedim balık sırtı anten spoiler yan kapı altı çıtası felan onları istemedim.

Hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanın inşallah.

Aracınız
Civic FC5 2017
Fb7'yi satıp, Fc5 füme mi beyaz mı derken füme de karar kılmıştık sonunda aracımız da teslim edildi arkadaşlar. Allah herkese nasip etsin inşallah kazasız belasız mutlu günler diliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 256396

Çok siyah olmus h.olsun ama kapkara bea aracın içide sıyah oooo tam kara şövalye olmuş

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Fb7'yi satıp, Fc5 füme mi beyaz mı derken füme de karar kılmıştık sonunda aracımız da teslim edildi arkadaşlar. Allah herkese nasip etsin inşallah kazasız belasız mutlu günler diliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 256396

MaşaALLAH. Kazasız, belasız, sorunsuz, cezasız ve keyifle kullanmayı nasip etsin ALLAH(c.c.). ??
Çok yakışıklı görünüyor. ☺️?? Siyah jantlar füme renkle uyumlu olmuş...

Bir kasaya bu kadar çok rengin yakışması alışılmış bir şey değil bence. Siyah, beyaz, füme, kırmızı, gri... hepsinin başka bir havası var. ??

akif

0
Aracınız
MaşaALLAH. Kazasız, belasız, sorunsuz, cezasız ve keyifle kullanmayı nasip etsin ALLAH(c.c.).
Çok yakışıklı görünüyor. Siyah jantlar füme renkle uyumlu olmuş...

Bir kasaya bu kadar çok rengin yakışması alışılmış bir şey değil bence. Siyah, beyaz, füme, kırmızı, gri... hepsinin başka bir havası var.
Çok teşekkürler hocam Allah daha da güzellerini sizlere nasip etsin inşallah. Bu kasada siyah janta geçildiği için hafif koyu tonlar göze daha hoş gözüküyor gibi geldi bana plazada özellikle beyazla fümeyi yanyana görünce şahsen füme dedim. Maddi sıkıntı olmasa gönlümüz kırmızı 1.5 RS ama onu benzinle yürütme maliyeti belimizi büker.

Geri