Muayene için yardim

Aracınız
Arkadaşlar 2014 fb7 eco lpgli aracım var. Muayeneye gideceğim.Arkadaşın biri lpg hortumlarından kaplama olmayacakmış dedi. Bu sökme işi nedir.Yapan yaptıran var mı? Başka değişen bir uygulama var mı lpg için?Nasıl bir iş anlamadım.2 yıl önce sorunsuz olan boru şimdi niye böyle oluyor?

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar 2014 fb7 eco lpgli aracım var. Muayeneye gideceğim.Arkadaşın biri lpg hortumlarından kaplama olmayacakmış dedi. Bu sökme işi nedir.Yapan yaptıran var mı? Başka değişen bir uygulama var mı lpg için?Nasıl bir iş anlamadım.2 yıl önce sorunsuz olan boru şimdi niye böyle oluyor?

5 ekimde muayeneye girdim hiçbir problem çıkmadı benim borular da kaplı.

Aracınız
Civic FB7 2013
Nerde yaptırdınız? Sökülecekse gidip söktüreceğim.Nalet olsun tüpüne de ssürekli değişen yönetmeliğe de

Kocaeli'de yaptırdım.İlk defa duyuyorum böyle birşeyi.
Siz en iyisi hiçbirşey yaptırmadan muayeneye gidin sıkıntı çıkarsa 1 ay içinde tekrar ücretsiz muayeneye gidebiliyorsunuz müdahale edilecek birşey varsa yaptırıp gidersiniz.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçen sene kılıf olmayacak alttan dolum olmaz falan fıstık vardı. Onuda yılan hikayesine dönen cam film gibi durdurdular. Geçen ay bir arkadaş gitti. Eski sistem birşey dediler mi diye sordum. Bir problem olmadığını söyledi. Olmadı tüv telefon edersin.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri