N11 de 0 ve ikinci el araç satışı

Halen satışta duruyor,
Sahibinden'e baktığımda 275e bile sıfır satan var, muhtemelen 3-4 ay önce 230binlerdeydi ve fiyatı hızlı yükselince talep düştü :unsure:

Bu aracı 279'a değilde 230a isteseler satabilirler, bu yaptıkları satış stratejisi çok saçma.

Son düzenleme:
Halen satışta duruyor,
Sahibinden'e baktığımda 275e bile sıfır satan var, muhtemelen 3-4 ay önce 230binlerdeydi ve fiyatı hızlı yükselince talep düştü :unsure:

Bu aracı 279'a değilde 230a isteseler satabilirler, bu yaptıkları satış stratejisi çok saçma.
İlginç geliyor bana hem toplam fiyatın makul olması hem de 9 taksitle alınabilmesi. ?

Bu, hacimli satışı trafiği olan siteler veya oto galeriler ile bankalar arasındaki ticari ilişkilerle ilgili bir durum galiba.

Kredi kartına 9 taksit geçerli ise o zaman toplam fiyattan olmasa bile vadeden kârı olacaktır diye düşünüyorum.
Özellikle ticaret yapan ve para çalıştırmakta maharetli kişiler için... ?

İlginç geliyor bana hem toplam fiyatın makul olması hem de 9 taksitle alınabilmesi. ?

Bu, hacimli satışı trafiği olan siteler veya oto galeriler ile bankalar arasındaki ticari ilişkilerle ilgili bir durum galiba.

Kredi kartına 9 taksit geçerli ise o zaman toplam fiyattan olmasa bile vadeden kârı olacaktır diye düşünüyorum.
Özellikle ticaret yapan ve para çalıştırmakta maharetli kişiler için... ?
Hocam otomobilde olsa satıcı isterse kredi kartıyla taksitle satış yapabilir ama anlaşmasına göre pos komisyonu ödemek durumundadır. Hepsiburada gibi online plotformların muhtemelen ek özel indirimli pos sistemleri mevcuttur.

Aslında günümüzdeki e-ticaret sistemlerinin gelişmişliği gözöne alındığında bayilik sistemi bana mantıksız geliyor, ürün üreticiden tüketiciye ne kadar direk ulaşıyorsa o kadar uygun fiyatlı olur.
Keşke distribitörlerin e-ticaret tarzı direk ve önödemeli satışlar ile daha uyguna araç satışları gibi günümüz teknolojik hizmetlerine uygun satış imkanları olsa, ama maalesef yok.

Geri