Nazara Geldik - :( 34 BA 4736

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Aracına özenle bakan birisin. Belkide forumda ender bir araç. Yakıt ve temizlikle ilgili bir çok konun var. Trafik işte biz ne kadar dikkat etsek biri gelip çarpabiliyor. Moralini bozma Cana gelmesin Mala gelsin. Sağlığın yerinde olduğu müddet bu veya başka araçlara binme fırsatın olacaktır inşâallah...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Geçmiş olsun. Aracına özenle bakan birisin. Belkide forumda ender bir araç. Yakıt ve temizlikle ilgili bir çok konun var. Trafik işte biz ne kadar dikkat etsek biri gelip çarpabiliyor. Moralini bozma Cana gelmesin Mala gelsin. Sağlığın yerinde olduğu müddet bu veya başka araçlara binme fırsatın olacaktır inşâallah...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Allah razi olsun :(
O kadar emegime yazik oldu
Kazadan dolayi vucudumun agriyan yerleri umrumda bile degil
Evladim gibi sahiplendim sevdim ama sonuç
Mahfoldum

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun bende sizin gibi hep mahvolurdum kaza yaptıkça ama tamir olduktan sonra moreliniz yerine gelir üzülmeyin zaten değer kaybınıda alırsınız takmayın kafanıza hele aracı sattıktan sonra şimdiki halinize pişman bile olursunuz Allah cana vermesin gerisi boş.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Aracınız
Geçmiş olsun bende sizin gibi hep mahvolurdum kaza yaptıkça ama tamir olduktan sonra moreliniz yerine gelir üzülmeyin zaten değer kaybınıda alırsınız takmayın kafanıza hele aracı sattıktan sonra şimdiki halinize pişman bile olursunuz Allah cana vermesin gerisi boş.

Allah razi olsun :( ama geceleri bir evlat gbi ona bakmadan yatamiyordum.
Aramizdaki iliski cok farkli baba ogul gbi
Sanki evladimi kaybettim gbi kotu oldum ve bunu haketcek ne yaptim. Kirmizi işikta durmakmi

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kendine yaparsin [MENTION=79]mask946[/MENTION] araba bu sonucta vuracaksin baskasi vuracak kaza bu olacak yani keske olmasaymis ama olmus. Duzelir iyi bi usta onu oyle bi toplar ki sen bile anlamazsin :) sikma canini mala gelsin cana bisey olmasin.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0
Hocam insan ulkemizde zor elde ediyor bircok seyi, sizde elde ettiginizin degerini bilenlerdensiniz. Malesef hayatta bunlar olabiliyor, neler gordum 70 yasinda direksiyon basina gecip trafik kurali bilmeyip birisine kaza sebebiyeti verip az yavas gelsen durabilirdin diyen amcalarda var. Kirmizi isikta kamyon surucusunun uyuya kaldigini farkkettigimde araci ariza seridine cekerken cam acikti arabada ruzgarini hissettim aynaya bakmasam araba da bende perttim bikac ay once bunlari dovsende sovsende degismiyor. Verilmis sadakamiz varmis deyip geciyoruz el mahkum, bu insanı düzeltemeyiz. Geçmiş olsun gerçekten, kendinizi sıkmayın hiçbir eşya insandan önemli değildir.

Geri