Newfron Multimedya satılıktır

Image1537777309.127416.jpgImage1537777386.802674.jpgIMG_2737.JPGIMG_0042.jpg
Resimlerdeki aracımın üzerinde olan ürünü satmayı düşünüyorum. Reis oto multimedyadan alınmıştır , sıfırı 2000 tl civarında olup ekranında , kasasında çizik yoktur. Yarı fiyatına bırakmayı düşünüyorum. İlgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilir.
Tel numaram 0534 644 55 25 Mehmet bey
Herkese iyi forumlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Satınca orası boş mu kalacak?

Ürünü ben alacaktım araştırdım güzel bir Multimedya daha ucuza bir ekran aldım ucuz etin yahnisi yavan olur derler yavan oldu eksik kablo falan filan sorunlar yaşadım iade ettim parasını aldım şuanda ekran alamıyorum maalesef maddi durumdan dolayı ama alacak olanlar için arkadaşın ekran çok güzel tavsiye ederim.

Ürünü ben alacaktım araştırdım güzel bir Multimedya daha ucuza bir ekran aldım ucuz etin yahnisi yavan olur derler yavan oldu eksik kablo falan filan sorunlar yaşadım iade ettim parasını aldım şuanda ekran alamıyorum maalesef maddi durumdan dolayı ama alacak olanlar için arkadaşın ekran çok güzel tavsiye ederim.

Canın sağ olsun , kesin bi tarih verirsen bekletebilirim..

Aracınız
Civic FB7 2012
Orjinal teybim duruyor beyefendi

Bendeki Navitech bir iki defa arıza yaptığında kabaca birer hafta orijinal teyple idare etmek zorunda kalmıştım. (bkz. attan inip eşeğe binmek!)

Daha sonra almayı düşündüğünüz bir terfi (upgrade) cihazı va mıdır aceba?

Bendeki Navitech bir iki defa arıza yaptığında kabaca birer hafta orijinal teyple idare etmek zorunda kalmıştım. (bkz. attan inip eşeğe binmek!)

Daha sonra almayı düşündüğünüz bir terfi (upgrade) cihazı va mıdır aceba?

Mesut bey benim cihazım arızasız , videosunu çekip atabilirim. O sizin şanssızlığınız olmuş. 2 buçuk yıldır aracımda kullanıyorum ki garanti belgesi de mevcut. İhtiyaçtan ötürü elden çıkarıyorum ve evet orjinal teybe geçeceğim. Altında bi neden arıyor oluşunuzu anlamadım ?

Aracınız
Civic FB7 2012
Zamanın ruhuna uygun olarak insanlara güvenmiyorsunuz. Basit bir sorgulamamı "öküz altında buzağı" hikayesine dayıyorsunuz. Buranın satış köşesi olmasının bunda etkisi olabilir belki. Soru sormayan müşteri aramanızı, sorularla kimsenin kafasında soru işaretleri oluşmasını istemeyişinizi anlayabilirim.

Yıllardır nadiren de olsa yazdıklarıma alınmayı tercih edenlere rastlıyordum. Uzun zamandır sorun çıkaran biriyle karşılaşmamıştım. Rahatsız olduğunuzu anlıyor ve sizi sevenlerinizle baş başa bırakıyorum.

Allah kimseye geçim darlığı vermesin!

Zamanın ruhuna uygun olarak insanlara güvenmiyorsunuz. Basit bir sorgulamamı "öküz altında buzağı" hikayesine dayıyorsunuz. Buranın satış köşesi olmasının bunda etkisi olabilir belki. Soru sormayan müşteri aramanızı, sorularla kimsenin kafasında soru işaretleri oluşmasını istemeyişinizi anlayabilirim.

Yıllardır nadiren de olsa yazdıklarıma alınmayı tercih edenlere rastlıyordum. Uzun zamandır sorun çıkaran biriyle karşılaşmamıştım. Rahatsız olduğunuzu anlıyor ve sizi sevenlerinizle baş başa bırakıyorum.

Allah kimseye geçim darlığı vermesin!

Geçim darlığı ile ne alakası var mesut bey ? Öğrenciyim ve fazlalık gördüğüm ekrana ihtiyaç duymuyorum. Güvensizliğinizi bu sarfettiğiniz cümleler ile mi çözüme kavuşturacaksınız ? Satış köşesi ve gereksiz yere işgal ediyorsunuz. Alındığım yok sadece rahatsızlık duydum.. Ben de forumdan bi hayli eşya aldım fakat sizin gibi entrylerin altına bu şekilde şeyler yazmadım.. İlk yazdığınız cevaptan niyetiniz anlaşılıyor kusura bakmayın. İlla ki sorularınız varsa tel numaramı vermişim , arar sorarsınız :) Sorularınızda iyi niyet göremedim bu cevabı bu sebepten attım.. Yoksa bi Multimedya beni kurtarmaz “ darlık çeksem “ aracımı satar bi önceki kasasına biner sizin gibilerin de ağzına laf vermem emin olun .

Geri