ÖZEL PLAKA HK?

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
ruhsat sahibinin geçerli bir gerekçesi (ahlaka aykırılık, hasımlık, boşanma vb) yoksa, farklı ilde bir adresi olan birisine araç satılmadan plaka değişmiyor. noter; ya mahkeme kararı, ya emniyet tarafından üzerine tanımlı özel plaka ya da bakanlar kurulu kararı (en son fg plakalar değişebilir diye karar çıkmıştı ve isteyen değiştirmişti). şartları aranıyor. Benim bundan önceki Honda'mın plakası satın alırken 34 GS .... ile başlıyordu, noter il içi değişiklik olmuyor dedi, Adresimi Ankara'ya taşıdım, bir gün sonra 06 olarak aldım plakayı.

Aracınız
Civic FC5 2017
ruhsat sahibinin geçerli bir gerekçesi (ahlaka aykırılık, hasımlık, boşanma vb) yoksa, farklı ilde bir adresi olan birisine araç satılmadan plaka değişmiyor. noter; ya mahkeme kararı, ya emniyet tarafından üzerine tanımlı özel plaka ya da bakanlar kurulu kararı (en son fg plakalar değişebilir diye karar çıkmıştı ve isteyen değiştirmişti). şartları aranıyor. Benim bundan önceki Honda'mın plakası satın alırken 34 GS .... ile başlıyordu, noter il içi değişiklik olmuyor dedi, Adresimi Ankara'ya taşıdım, bir gün sonra 06 olarak aldım plakayı.
Şimdi yani parayı bastırıp il içi oldugu için plaka alamıyor muyuz...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Plaka kaybolmadıysa daha önce ortadan kaybedin, çalındı diyebilirsiniz bir kenara atarsınız ilan verirsiniz böylece alabilirsiniz. Bundan sonra trafik tescilde bağış yaparak bir dayınız varsa bağış olmadan da olur tabi ;)

Emirbey

Project Man
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar plakayi yenilemek için kayıp müracaatında bulunmayın. Böyle bir durumda aracınız plaka tanıma sisteminde alarm verecek ve kontrol noktalarında sık sık çevrileceksiniz. Plakanızı sorgulayan kolluk kuvveti plakanız bulunana kadar kayıp plaka ibaresiyle karşılaşacak, olmadık zamanda beklemek, zaman kaybetmek, cesitli uygulamalara maruz kalma durumunda kalabileceksiniz.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Sadece 3 harf için bayiye 850 verdim bunun 750 si trafik bağışı 100 ü bayiye sanırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bedavaymış resmen.
İstanbulda 3 harf “bsb, sbb” gibi bişeyler istedik, 4,5 çekmişlerdi bize, bayide sorduk tabi, belki kendimiz uğraşsak daha ucuza gelirdi ama rakamı duyunca uğraşmak ta istemediğim için vazgeçtik.

Bedavaymış resmen.
İstanbulda 3 harf “bsb, sbb” gibi bişeyler istedik, 4,5 çekmişlerdi bize, bayide sorduk tabi, belki kendimiz uğraşsak daha ucuza gelirdi ama rakamı duyunca uğraşmak ta istemediğim için vazgeçtik.

İstanbul herşeyde olduğu gibi bunda da farkını ortaya koymuş. O kadar da verilmez çokta gerekli bişey değil

Aracınız
Civic FC5 2019
Geri