Orjinal Parça Tedarik

Aracınız
Selamlar,
Araca 20.000 bakımı yaptıracam. Ankarada ki servisler 1200 Tl civarı fiyat diyorlar. Bosch Car Servisi aradım. FC5'in orjinal malzemesi yok yan sanayide kulanmıyoruz. O nedenle yapmıyoruz dedi. Malzemeleri siz tedarik ederseniz. 50-60 TL işcilik alırı dedi.
Yağ, Yağ filitresi, Hava filtresi Polen filtresi orjinal olarak nereden bulabiliriz acaba.
Yağ filitresi FD6 kasalar ile aynı diye duymuştum. Kesin bilgisi olanlar bizi bir aydınlatabilir mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Zaten servis 200 TL lik yağa 350, 80 TL lik filtreye 140 TL yazdığı için fiyatlar böyle. İşcilik ücreti 300 TL. Yerim garantisini zaten ben dışarıda LPG taktırdım. Motorun garantisi yok. Dışarda yaptıracam. Bari ne kaliteli malzemeyi alayım diye uğraşıyorum.
Yağ Enos 0W-20 galiba. Başka tavsiyesi olan varmı. Anlamam yağdan çok 0W20 0W30 nedir aradaki fark bilmem

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@haya-ji Yağ filtresi diğer kasalar ile aynı diye biliyorum bu yüzden temini kolay olur, hava filtresini orjinal almanızı tavsiye ederim, polen filtresi yan sanayi alınabilir, burada soru işareti sadece yağ kalıyor Honda marka yağa çok para vermek istemiyor iseniz Motul veya Eneos 0w20 kullanabilirsiniz.

Selamlar,
Araca 20.000 bakımı yaptıracam. Ankarada ki servisler 1200 Tl civarı fiyat diyorlar. Bosch Car Servisi aradım. FC5'in orjinal malzemesi yok yan sanayide kulanmıyoruz. O nedenle yapmıyoruz dedi. Malzemeleri siz tedarik ederseniz. 50-60 TL işcilik alırı dedi.
Yağ, Yağ filitresi, Hava filtresi Polen filtresi orjinal olarak nereden bulabiliriz acaba.
Yağ filitresi FD kasalar ile aynı diye duymuştum. Kesin bilgisi olanlar bizi bir aydınlatabilir mi?
Ankara isen hondaci Mehmeti tercih edebilirsin. Polen filtresi hariç orjinal parça kullanıyor.

FİYATLARI NEDİR ?

Şanzıman yağı 550 tl.filtreler ve motor yağıda 320 tl.balata spreyini hediye olarak göndermesini istedim sağolsun kırmadı gönderdi. Şu an piyasada yeni tarihli eneos motor yağı olmayışından kaynaklıda olabilir ama motor yağın tarihi mart 2017.dediğim gibi piyasada yeni tarihli yağ yok bu aralar.yağın raf ömrüde 5 yıl zaten.sorun olacağını sanmıyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben aracın bakımlarını Yılmaz Honda da yaptırıyorum. Doğan usta sağolsun çok ilgili. Tüm parçaları orjinal kullanıyor.

FD6 - FB7

Telefonda defalarca konuştuk sağolsun yardımcı olmaya çalıştı.ankara ya yolum düştüğünde ona bakım yaptırmayıda düşünüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri