Oto şemsiye sizce nasıl kullanan var mı?

Şerif

0
3110e23c27d6c4e1486109223c87e3b0.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kullanmadım ama dolu yağma ihtimali olduğu zamanlar için mükemmel bişeymiş ilk defa gördüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aliexpress de birçok çeşidi var.. 3-4 yıldır kullanılıyor fakat bizim memlekette yaygın değil. Duruma göre mantıklı bir ürün. Güneş yanigini da önler dolu hasarini da..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sert bir rüzgarda uçacak gibi duruyor. Ayrıca bize göre değil kimse uğraşamak istemez tak çıkar zaman kaybı

Arkadaşlar eğer imkanınız varsa kapalı otoparka koymak daha mantıklı ben çok titiz biriyim önceki arabam otoparkta değildi ve çok yıkatırdım yani arabaya her bindimde temiz binerdim bölelikle haftada bazen 3 kere yıkattım oluyordu ayla vurunca otopark parasına yetişiyordu buna keza bayrampaşada evimin önünde park etmek çok zor iki dakka bir yere git hemen konuyorlar kapalı otopark hem araban pislenmiyor hafta 1 kere istersen yıkarsın olmadı camı silip devam edersin ( dolu yağmur kar sokakataki cocuk top,bisiklet sucotur bunlardan korunursun) şemsiyeli branda bence güzel ama sokakta çalarlar bırakçalmayı arabayı zarar verirler bahçeli evi olan garajı yoksa mantıklı güzelbi şey

Google da oto şemsiye yazın çıkıyor videosu falanda var. Yerim müsait benim çalınma riski yok. Bulunduğum şehirde kapalı otopark da yok! Boyut boyut değişiyor fiyatı 400 -550 arası sanırım. Branda konusunda kararsızım. Ama başka nasıl koruyabilirim aracımı bilmiyorum.

Geri