Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Aracınız
Aynen elektrik tesisatı demek istedim , problem olmayacaksa hakikaten çok faydalı bir modül , böyle bir araca şu kadarcık bir parçayı nasıl es geçerler anlam veremiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tamamen satış ve pazarlama stratejisi hocam. Seneye satislar azalırsa makyajli kasayla beraber koyarlar satis oranlarini düşürmemek icin

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sincax

0
Bende bu ürünü aldım. Elim bu işlere yatkın değil. 2 oto elektrikçiye gittim ben yapamam dedi. Oto camcıya mı gitmem lazım. Ayrıca bilgiler için çok teşekkürler...

aliozd

0
Aracınız
Bende bu ürünü aldım. Elim bu işlere yatkın değil. 2 oto elektrikçiye gittim ben yapamam dedi. Oto camcıya mı gitmem lazım. Ayrıca bilgiler için çok teşekkürler...
Korkmayın hocam altı üstü iki soket geçireceksiniz vida sıkmak gibi çok basit, bu küçük şeylerle başlayarak ilerde daha zor olanları yapabilirsiniz.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Çok kolay montajı 5 dakika alıyor sadece. Soketler biraz zor geçiyor dikkati olmak lazım [MENTION=14044]sincax[/MENTION]. [MENTION=14848]aliozd[/MENTION] kesinlikle katılıyorum.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş otur kendin hallet 10 dk sürmez yapman , soketler falan kolayca yerine oturuyor inan oraya buraya yorulmana gerek yok.Cam tuşlarının olduğu yeri kaldırman yeterli başka birşey yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kesinlikle disari para vermeye gerek yok. Yapamam diyen elektrikci de bence bıraksın bu mesleği. Youtube ta montaj videolarindan referans alabilirsiniz.. gercekten islem cok basit. Kontak kapali konumda iken takmaya dikkat edin yeterli..

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar bende bu modülden aldım sadece ayna kapatmayı kullanmak istiyorum fakat bi türlü ayarlayamadım hepsini kapatsak bile camlar yine kapanıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi

Geri