Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Aracınız
Sadece aynalar için olandan aldım fakat onu bi türlü çalıştıramadım.oyuzden bu üründen aldım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

sincax

0
Sizden aldığım cesaretle bugün modülü taktım. Cam kumanda panelini çıkartıp hepsini altına yerleştirdim. Böylece bir yere sabitlememe gerek kalmadı. Switchleri tek tek kontrol edip öyle kapattım. İngilizce switchlerin özelliklerin belirtildiği klavuzu kullandım. 2 ve 6. Switch aşağıda yani on yazısına doğru diğerleri yukarı doğru yaptım. Bana lazım değildi ama çocuk kilidi çalışmıyor. O yüzden 6.switchi offa aldım. Bu ayarda çalışma şekli şöyle önce aynalara sinyal gidiyor sonra camlar otomatik kapanıyor. Camlar kapalıysa bir ses çıkarıyor. Kapalı olduğunu anlayınca camlara uyarıyı bırakıyor. Daha önceden mevcut olan camların hepsini açma özelliği halen devam ediyor. Ama bende çalışma şekli değişti. Önce aynayı ve sonra kapıları açıyor. Eğer camların hepsini açmak istiyorsanız. Aynalar açıldıktan sonra bir kez kısa ve ardından açma düğmesine uzun basmanız gerekiyor. Yani 2 kez kısa 1 kez uzun olarak değişti. 15 km hızı geçince kapılar kapanıyor. Vitesi p konumuna alınca da kapı kilidi açılıyor. Herkese bilgilerinizden ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Yalcin

0
Aracınız
Bu ürün hala satılıyor mu ? Link verebilecek olan arkadaş var mı? Camlar ve sunroof zaten kumandadan açılıp kapanabiliyor. Ben sadece aracı kilitlediğimde aynaların kapanmasını istiyorum

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=15399]Yalcin[/MENTION] ben aracima almadim henuz fakat satici alakali bu konuda yardimci olur.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Arkadaşlar benim modül takılı olunca aynaların ayarları çalışmıyor. Aşağı yukarı sağa sola. Siz böyle bi sorun ile karşılaştinizmi

aliozd

0
Aracınız
Hocam n11 de böyle bi yorum var kodlama felan yaptırmam gerekiyor mu?Ekli dosyayı görüntüle 7243

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İki araca taktım birinde direk çalıştı diğerinde sağlıklı çalışmadı satıcıyla görüştüm kodlama yaptım düzeldi. Kodlama dedikleri de dört cam kapalıyken hepsini ayrı ayrı açma tuşuna basılı tutup tam açıldıktan sonra 10 saniye beklemek sonrada kapatma tuşuna basılı tutup kapandıktan sonra 10 saniye beklemek. Sunroof için kodlamaya gerek yok hocam.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri