Servisin taktiği led gündüz farlarından birisi arızalandı.

Mayıs ayında izmir çamkıran dan sıfır aldığım aracıma teslim almadan evvel led sis farları yatırmıştım. Az evvel fark ettimki sağ tarafın yarısı yanıyor yarısı yanmıyor. Servise 5 ay daha olmadan bozuldu. Aşırı yağmur yağdı ama araç o yağışlarda hep park halindeydi. Servise götürsem bir çözüm bulur mu, başına gelen var mı? 20181001_190803.jpg

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13906]tenekedentayyare[/MENTION] Takılan sis çin malı aksesuar, servislere göre orjinal ama işin aslı öyle değil, muhtemelen su alıp arızalandı aldığınız servise götürün değiştirirler.

Aracınız
Civic FC5 2016
Mayıs ayında izmir çamkıran dan sıfır aldığım aracıma teslim almadan evvel led sis farları yatırmıştım. Az evvel fark ettimki sağ tarafın yarısı yanıyor yarısı yanmıyor. Servise 5 ay daha olmadan bozuldu. Aşırı yağmur yağdı ama araç o yağışlarda hep park halindeydi. Servise götürsem bir çözüm bulur mu, başına gelen var mı? Ekli dosyayı görüntüle 8071

Kesinlikle ürünlerin tamamı Çin. Zaten bende çok alışveriş yapıyorum oradan. Led olduğundan gitmiş. Hemen değiştirirler bence sorun olmaz .

Sadece hayal et

Bir iki saat sonra baktığımda yanmaya başladı 2 - 3 dk sonra geri söndü. Ertesi gün baktığımda yanıyordu. Ama iki tarafında içinde bug vardı. Ç.tesi gidicem iki tarafida kontrol ettirmeye calısıcam izole edilmesi gereken yerleri izole etmelerini isteyecem. Inş. herşey yolunda gider. Çamkıranda yetkili birisi ile görüştüm hiç itiraz etmedi sağolsun gel hemen bakarız dedi.

Geri